Iš Indijos atvykęs Mayur Gadle dabar apie Lietuvą ir lietuvius kalba „ne jie“, o „mes“ – Būkim pažįstami!Rugpjūčio 1, 2022

Iš Indijos atvykęs Mayur Gadle dabar apie Lietuvą ir lietuvius kalba „ne jie“, o „mes“ – Būkim pažįstami!

Trečiojoje laidoje kalbame su prieš 7 erius metus iš Indijos atvykusiu Mayur Gadle. Į Lietuvą jis atvyko 2015 metais studijuoti, o po to liko čia. Ir dabar apie Lietuvą ir lietuvius kalba „ne jie“, o „mes“ ir sako,kad mūsų visų darbas yra jaunąją kartą įtikinti kurti savo ateitį Lietuvoje, o ne ieškoti laimės kitur pasaulyjė. Susipažinkime su iš Indijos atvykusiu Mayour, arba, kaip jį vadina lietuviai - Majuru.

Kaip keičiasi mūsų šalis ir kaip mes priimame atvykėlius tada ir dabar. Susipažinkime ir pažinkime gyvenančius šalia, kurie galbūt atrodo, elgiasi ar mąsto šiek tiek skirtingai. Kalbino Vilija Ramanauskienė.

Tauragesradijas.lt inform.

 

Projektas yra bendrai finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų.

Laidos partneriai: Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras ir Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondas.

 

 

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti