Gatvės muzikos diena TauragėjeGegužės 17, 2017

Gatvės muzikos diena Tauragėje

Trečiąjį gegužės šeštadienį Lietuvoje į gatves muzikuoti išeina tūkstančiai žmonių. „Gatvės muzikos diena" - šventė, vienijanti visus, kalbančius universaliausia kalba pasaulyje - muzikos kalba. Muzikanto ir aktoriaus A. Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai išeina į ne tik į Vilniaus gatves, kiemus, skverus ir aikštes. Apsiginklavę įvairiausiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus. Tai diena, įtraukianti visus Lietuvos miestus ir miestelius į laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventę.

 

Šį šeštadienį, Tauragėje  įvairiuose miesto vietose  nuo 10 val. skambės profesionalų bei mėgėjų atliekami įvairių muzikos stilių kūriniai. Vieni pirmųjų į šventę užsiregistravo „Versmės“ gimnazijos, „Šaltinio“ progimnazijos ir Tarailių progimnazijos muzikantų grupės. Gatvės Muzikos Diena yra unikali šventė, vienijanti visus žmones, nepriklausomai nuo jų amžiaus, religijos ar išsilavinimo, universaliausia kalba pasaulyje – muzikos kalba.  Organizatoriai kviečia atlikėjus burtis į bendrą draugišką kolektyvą,  padovanoti mūsų miestui išskirtinę nuotaiką ir registruotis  internetinėje svetainėje www.gmd.lt.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SOSQrFUhsEk

 

Daugiau informacijos apie Gatvės Muzikos Dieną Tauragės mieste suteiksime telefonu 8 (672) 30042 arba el.pašto adresu:  karolina.stirbiene@taurage.lt

 

 

Tauragės Radijo inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Onija Vaga
Sweet Express

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti