14-29 metų jaunimui teikiamos nemokamos psichologo konsultacijosSausio 14, 2023

14-29 metų jaunimui teikiamos nemokamos psichologo konsultacijos

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, įgyvendindamas projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) teikimo modelio diegimas Tauragės, Plungės ir Mažeikių savivaldybėse“ teikia nemokamas individualias psichologo konsultacijas Tauragės rajono savivaldybės 14-­29 metų jaunimui, siekiant stiprinti jų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą.

 

Konsultacijos teikiamos 14­-29 metų jaunimui, kurie susiduria su psichikos sveikatos rizikos veiksniais dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų (patiriamas stresas, nerimas, žalingi įpročiai, valgymo sutrikimai, smurtas, konfliktiniai santykiai šeimoje, ugdymo įstaigoje ar darbe, artimo žmogaus netektis, sunki artimo žmogaus liga, skyrybos, darbo netekimas, finansiniai sunkumai ir kita).Psichologas konsultacijų metu suteiks emocinę paramą, sudarys galimybes išreikšti ir (ar) sumažinti su asmens sudėtinga situacija susijusius psichikos sveikatos rizikos veiksnius.

Konsultacijos, pagal pageidavimą, gali būti teikiamos kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Individualių psichologo konsultacijų skaičius asmeniui teikiamas pagal poreikį.

Konsultacijos pagal pageidavimą gali būti teikiamos anonimiškai. Teikiant psichologo konsultacijas vaikams nuo 14 iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar globėjų sutikimas.

Dėl registracijos konsultacijoms ir išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Biuro jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorę Ramintą Lešinskaitę, el. p.raminta.lesinskaite@tauragesvsb.lt arba tel. 8 607 74 691.

 

Pranešimas spaudai / Asociatyvi Pexels.com nuotr.

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
taurage2023.lt
https://idejatauragei.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti