Administracijos direktorė G.Rakauskienė išvyko į JAV dalyvauti projekte, skirtame regionų ir savivaldybių lyderiamsSausio 25, 2024

Administracijos direktorė G.Rakauskienė išvyko į JAV dalyvauti projekte, skirtame regionų ir savivaldybių lyderiams

Sausio 24 dieną, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas, kur dalyvaus „Open World“ programos „Regional and Municipal Leaders and Climate Change“ projekte, skirtame regionų ir savivaldybių lyderiams, aktyviai dirbantiems aplinkos apsaugos bei klimato kaitos srityse.

Visas išlaidas – įskaitant tarptautines keliones, vietines keliones JAV, apgyvendinimą ir vizos išlaidas, visiškai padengs „Open World“ programos organizatoriai.

 

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė, drauge su Utenos, Druskininkų, Palangos ir Akmenės atstovais buvo atrinkti tarp 5 finalistų, kurie sausio 24–vasario 4 dienomis vyksiančiuose renginiuose dalinsis idėjomis bei susipažins su gerąja JAV praktika siekiant suvaldyti klimato kaitą, pastangomis plėtoti ir gerinti švarių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą.

 

“Pirmiausia vykstu į Vašingtoną, kur numatomi pirmieji susitikimai. Ketvirtadienį, kartu su Ukrainos ir Estijos delegacijomis numatyti susitikimai. Rernginiuose, kuriuose bus pristatyta JAV politika ir jos pastangos Rusijos agresijos atžvilgiu, propaganda ir modernios Ukrainos atstatymas. Vėliau keliausime į Minesotos valstiją, kur ir vyks pagrindinė programos dalis - susipažinsime su gerąja JAV praktika siekiant suvaldyti klimato kaitą ir gerinti švarių, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą”,- sako Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

 

Susitikimų metu dalyviai turės progą užmegzti ryšius su Amerikos organizacijomis ir jų atstovais, o sukauptas žinias panaudoti ateities projektams, kurių įgyvendinimui „Open World“ programa numato galimas dotacijas.

 

Programą „Open World“ administruoja Kongreso tarptautinės lyderystės biuras (COIL), kurio misija yra supažindinti kylančius dalyvaujančių šalių lyderius su įstatymų leidybos funkcijų svarba bei padėti užmegzti ilgalaikius profesinius ryšius su kolegomis JAV.

 

https://taurage.lt/wp-content/uploads/2024/01/AC-50th-Anniversary-Logo-Full-Blue_0-300x86.png

 

Tauragesradijas.lt inform. / Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti