Akcija „Apsaugok mane“ rūpinsis saugia Tauragės rajono vaikų kelione į mokykląLiepos 15, 2019

Akcija „Apsaugok mane“ rūpinsis saugia Tauragės rajono vaikų kelione į mokyklą

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Tauragės rajono savivaldybėje rugsėjo 1-30 dienomis rengiama akcija „Apsaugok mane“.
Tauragės rajono savivaldybė bei šios akcijos iniciatorė AB „Lietuvos draudimas“ pasirašė draudimo sutartį bei kartu kviečia pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose.


Visą rugsėjo mėnesį visi Tauragės savivaldybės teritorijoje esančių bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviai bus apdrausti „Lietuvos draudimo“ asmens draudimu nuo nelaimingų atsitikimų kūno sužalojimo ir mirties atvejais, jei jie atsitiktų pėsčiajam (pėsčiaisiais pagal šią sutartį laikomi ir važiuojantys/vežami dviračiu) moksleiviui eismo įvykio metu.


Draudimo laikotarpis – 2019 m. rugsėjo 1-30 d., Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje draudimas galios visą parą.
Prieš startuojant rugsėjui, savivaldybės darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas paženklins ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.


„Svarbiausia mūsų, suaugusiųjų, rudens pamoka – apsaugoti vaikų, moksleivių keliones, kad namus ir mokyklą jie pasiektų saugūs ir sveiki. Mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, todėl visus vairuotojus tradiciškai kviečiame vairuoti atsargiau, o tėvelius – priminti vaikams, kaip saugiai pereiti gatvę“, – sako „Lietuvos draudimo“ atstovai.
Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma – 5 tūkst. eurų. 


„Lietuvos draudimas“ primena, kad moksleivio, kuris keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828.
Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau. Akcijos organizatoriai linki visiems saugių mokslo metų!

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Laida jaunimui „Nuo Jūros iki …Zumpės“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Reklamos priedai
Kauno kolegija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti