Antrasis rinkimų turas: kas tapo kaimyninių savivaldybių merais Kovo 20, 2023

Antrasis rinkimų turas: kas tapo kaimyninių savivaldybių merais

Sekmadienį Lietuvoje vyko antrasis merų rinkimų turas. Tauragiškis Dovydas Kaminskas buvo išrinktas jau pirmajame ture, o Šilalėje, Jurbarke ir Pagėgiuose laimėtojai paaiškėjo tik po antrojo turo.

 

Pagėgiuose pergalę šventė Liberalų sąjūdžio atstovas Vaidas Bendaravičius ir surinkęs 59 proc. balsų užsitikrino antrą kadenciją. Jo varžovas Kęstas Komskis (Lietuvos regionų partija) surinko 40 proc. rinkėjų balsų. Šalies mastu - pagėgiškiai balsavo aktyviausiai -  rinkimuose dalyvavo 61,99 proc. savivaldybėje registruotų gyventojų. 

 

Šilalės rajono mero rinkimuose vyravo intriga. Dėl mero kėdės rungėsi prieš ketverius metus kadenciją baigęs Jonas Gudauskas (TS-LKD)  ir šiuo metu mero patarėjo pareigas einantis Tadas Bartkus (visuomeninis  judėjimas „Vardan Šilalės krašto“). Suskaičiavus rinkėjų balsus, kas ateinančius ketverius metus vadovaus Šilalei, paaiškėjo, kad laimėjo dabartinio mero patarėjas Tadas Bartkus, surinkęs 51 proc. rinkėjų balsų. Už Joną Gudauską savo balsus atidavė 47 proc. rinkėjų. Šilalės rajone rinkėjų aktyvumas buvo 55,14 proc. 

 

Jurbarke antrajame ture dėl mero kėdės rungėsi jau dvi kadencijas rajonui vadovaujantis,  pats save išsikėlęs Skirmantas Mockevičius ir Daivaras Rybakovas (TS-LKD).  Už dabartinį merą balsavo 55 proc., už jo konkurentą – 43 proc. balsuotojų, o  rinkėjų aktyvumas buvo tik 39 proc.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Laida jaunimui „Nuo Jūros iki …Zumpės“
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti