Ar Lietuvoje gyvena tolerantiški žmonės?Liepos 27, 2022

Ar Lietuvoje gyvena tolerantiški žmonės?

Ar Lietuvoje gyvena tolerantiški žmonės? Ar lengva čia atvykusiems pritapti ir tapti mūsų visuomenės dalimi? Apie tai pokalbis antrojoje projekto „Būkim pažįstami“ laidoje su Lygių galimybių kontroliere Birute Sabatauskaite.

„Kartais gebame parodyti ampatija ir pasidalinti viskuo, ką parodo ukrainiečių sutikimas ir priėmimas į savo namus. Tačiau svarbu išsaugoti žmogiškumą visiems neskirstant žmonių iš kurios šalies jie bėga nuo karo, neskirstant vaikų dėl kitos odos spalvos, jiems ne mažiau reikia ne tik tarptautinės pagalbos, bet ir žmogiškumo. Žinoma netrūksta iš iššūkių“,- sako Birutė Sabatauskaitė.

Projektą galite sekti Facebook Būkim Pažįstami, ten galite rasti daug informacijos apie tai, kaip užsieniečiai yra įsikūrę ir gyvena Lietuvoje. Kalbino Vilija Ramanauskienė.

Tauragesradijas.lt inform. / Gabrielės Grėbliūnės nuotr.

 

Projektas yra bendrai finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų.

Laidos partneriai: Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras ir Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondas.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/the-ditties--taurage--estrada-372229/
Šilalės artojas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti