Atlikėjas Donatas Montvydas vasarą pradeda romantiška dainos premjera (video)Birželio 1, 2021

Atlikėjas Donatas Montvydas vasarą pradeda romantiška dainos premjera (video)

Donatas Montvydas savo gerbėjams pirmąją vasaros dieną pristato romantika alsuojantį kūrinį „Atiduočiau už naktį bet ką". Kūrinys intriguojančiu pavadinimu iš karto atkreipia dėmesį, o atlikėjas tik paantrina, kad šio kūrinio jam keliamos asociacijos yra susijusios su pirmuoju paauglystėje susikurtu moters idealu. Kūrinys iš būsimo albumo nukelia į 90-uosius, kur daug ir pačio atlikėjo prisiminimų.

 

„Dainos kūrybos procese daina neturėjo istorijos, tačiau su kiekvienu klausymu ši daina nukeldavo mane į laikus, kai matydavau mamos geriausią draugę paauglio akimis: palaidi plaukai, aukštakulniai, ilgos blakstienos, išskirtinis juokas, ir raudonas lūpdažis. Jaučiausi lyg stebėdamas Holivudo žvaigždę ir šis vaizdas man dar ilgai asocijavosi su moters idealu“, - šypsosi atlikėjas.

 

 

Šis kūrinys yra iš būsimo, jau penktojo, solinio dainininko albumo ir kuris jau yra įrašytas, ir šiuo metu atliekami paskutiniai leidybos darbai. Šio albumo labiausiai laukiantys, galės mėgautis klausydami jo vinilinėje plokštelėje.  Dar neišleidus albumo didelės sėkmės sulaukę kūriniai „17“ ir “Kol vakaras ilgas” YouTube platformoje jau peržiūrėti beveik 8 milijonus kartų, o kai kurie nauji kūriniai bus atlikti pirmą kartą artėjančiuose vasaros koncertuose.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Rubrika „Apie mokesčius paprastai“ /kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti