„Atrask galimybes“: kaip ir kur gali asistentu, kokios asmeninės savybės svarbios šiame darbeLapkričio 4, 2022

„Atrask galimybes“: kaip ir kur gali asistentu, kokios asmeninės savybės svarbios šiame darbe

Marijampolietė Rūta Kupčinskaitė nuo gimimo gali judėti tik neįgaliojo vežimėlyje. Nors su vyru Tadu ir dukrele Migle gyvenanti moteris jaučiasi pakankamai stipri ir savarankiška, tačiau nusprendė pasinaudoti galimybe gauti asmeninę pagalbą. „Juk mes išbandome naujus produktus parduotuvėje, naujas paslaugas, filmą pasižiūrime nematytą, todėl reikia tiesiog pabandyti, nebijoti“, – išbandyti asmeninę pagalbą rekomenduoja Rūta. Paklausime moters, kas pasikeitė jos gyvenime, kai atsirado asmeninė asistentė.

 

O su alytiškėmis Egle Teresevičiene, Alytaus miesto socialinių paslaugų centro direktore, ir Daiva Sredzinskiene, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinių paslaugų specialiste, pasikalbėsime, kaip sekasi organizuoti asmeninę pagalbą Alytaus mieste ir pasiaiškinsime, ar galima pakeisti asmeninės pagalbos teikėją. 

 

Kampaniją „Atrask galimybes“ inicijuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Daugiau informacijos apie asmeninės pagalbos teikimą ir šios bei kitų laidų įrašų ieškokite Neįgaliųjų reikalų departamento svetainėje www.ndt.lt bei „facebook“ paskyroje.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti