„Audi 80“ bagažinėje rasta 1000 pakelių nelegalių cigarečiųLiepos 20, 2020

„Audi 80“ bagažinėje rasta 1000 pakelių nelegalių cigarečių

Tauragės apskrities policijos komisariato pareigūnai skiria ypatingą dėmesį teisės pažeidimams, susijusiems su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta.

Liepos 16 d. vakarą, Tauragės rajone, Griežpelkių kaime pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Audi 80“, kurį vairavo 45-erių Tauragės rajono gyventojas. Patikrinus automobilio dokumentus bei paprašius vairuotojo atidaryti bagažinę, pastarasis labai sutriko ir paprašė pareigūnų šito nedaryti. Pareigūnams dar kartą paprašius vykdyti nurodytus reikalavimus, vairuotojas atidarė bagažinę, kurioje buvo dvi dėžės juodose maišuose.

 

Pareigūnams atidžiau apžiūrėjus vairuotojo gabenamą krovinį buvo rasta 1000 pakelių cigarečių „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis. Visų šių cigarečių pakelių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyto pavyzdžio banderolėmis, vertė 3 570 eurų. Vyro atžvilgiu pradėta administracinė teisena pagal ANK 209 str. 7 d. Tokį nusižengimą padariusiam asmeniui gresia bauda nuo 5000 iki 6000 eurų bei transporto priemonės konfiskavimas. Šis asmuo iš anksčiau jau žinomas policijos pareigūnams ir baustas už panašaus pobūdžio nusikalstamą veiką.

 

Policijos pareigūnai informuoja, kad pareigūnai ir toliau vykdys aktyvias priemones, nukreiptas į asmenis, užsiimančius neteisėtu naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimu ir ragina gyventojus būti pilietiškiems bei pranešti apie jiems žinomą kitų asmenų vykdomą nusikalstamą veiką.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti