Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankasRugsėjo 11, 2020

Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankas

Rugsėjo 10 d. apie 18.20 val. pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pastebėjo vyro vairuojamą automobilį „Opel Zafira“, kurio vairuotojas rodydamas posūkio signalą ir ketindamas sukti į gatvę, kurioje stovėjo ir pareigūnų tarnybinis automobilis, išsigando ir padidinęs greitį nuvažiavo kita linkme. Pareigūnai nusprendė šį keistai besielgiantį vairuotoją sustabdyti ir patikrinti.

 

Deja,  pastarasis nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti ir tik dar labiau padidinęs greitį, nuvažiavo tolyn. Persekiojant bėglį buvo pasitelktas ir dar vienas pareigūnų ekipažas. Nuo pareigūnų sprunkantis vairuotojas, privažiavęs stovinčius šiukšlių konteinerius, per langą išmetė juodos spalvos kuprinę. Vairuotojui toks planas atsikratyti galimai neteisėtai gabenamo krovinio – žlugo. Krovinys pakliuvo po automobilio ratais, tuo metu pro šalį važiuojančiam neuniformuotam ir ne tarnybos metu pareigūnui.

 

Staiga bėglys nusprendė palikti automobilį kieme ir pasileido bėgti. Manydamas, kad nuo pareigūnų paspruks, pasislėpė krūmuose, ten jis ir buvo sulaikytas. Vairuotojo išmestoje kuprinėje rastas įspūdingas radinys. Pareigūnai joje aptiko maišelių su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga – kanapėmis, kurių bendras kiekis apie 1,2 kg. Blaivus 27-erių Klaipėdos miesto gyventojas sulaikytas. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

 

 

  • Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankas
  • Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankas
  • Bandydamas pabėgti, įtariamasis kuprinę su įkalčiais sviedė tiesiai pareigūnui į rankas

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti