Bendra kelionių akcija po Latviją ir Lietuvą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“Liepos 9, 2023

Bendra kelionių akcija po Latviją ir Lietuvą „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“

Jau septintus metus iš eilės, gegužės 1 – rugpjūčio 30 dienomis, Latvijos Bauskės apskritis bei Lietuvos Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio rajono savivaldybės organizuoja bendrą turizmo kelionių akciją „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“. Kelionių akcijos tikslas – skatinti turizmo plėtrą Latvijos ir Lietuvos pasienio regione, kuriant bendrą turistinį maršrutą ir populiarinant turistinius objektus bei įmones.

 

Kelionių akcijoje gali dalyvauti visi Latvijos ir Lietuvos gyventojai, sulaukę 7 metų, kartu su šeima ir draugais. Visi objektai, kurie yra įtraukti į akciją, pasiekiami bet kuriuo paros metu, įėjimo mokesčio nėra! Akcijos metu dalyviai turi aplankyti 16 objektų, kurie (kiekvienais metais vis kiti) yra įtraukiami į akcijos lankytinas vietas, atlikti užduotėlę kiekviename sustojime ir pasidaryti asmenukę prie lankomo objekto. Dalyvis, pateikęs teisingą užduoties atsakymą ir nuotrauką (telefone ar fotoaparate), kurioje matosi jis pats ir akcijos objektas, gaus antspaudą akcijos lankstinuke, atvykęs į bet kurį anksčiau minėtų savivaldybių Turizmo informacijos centrą.

 

Akcijos dalyvis iki rugsėjo 1 d. pateikęs teisingai užpildytą kelionių akcijos lankstinuką į Bauskės, Vecumniekų, Biržų, Pakruojo, Pasvalio ar Joniškio turizmo informacijos centrus, galės pretenduoti į pagrindinį prizą – vieną iš 8 dviračių. Baigiamasis renginys ir nugalėtojų apdovanojimai bus organizuojami 2023 m. rugsėjo 9 d. Skaistkalnėje (Latvija).

 

Daugiau informacijos apie kelionių akcijos objektus, taisykles, taip pat akcijos teritorijos ir renginių turizmo informaciją rasite „Facebook“ puslapyje @kaiminizemgale ir svetainėje šia nuoroda: https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/nolikums-nuostatai

Maloniai kviečiame dalyvauti! Mes laukiame Jūsų!

 

Kaimini Zemgale komanda / Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti