Daugybė svarbių patarimų trisdešimtmetį perkopusioms moterimsLiepos 30, 2021

Daugybė svarbių patarimų trisdešimtmetį perkopusioms moterims

30 yra ne tik skaičius. Tai taip yra ir požiūris. Perkupus trisdešimtmetį paprastai gyvenimą mes pradedame gyventi kur kas stabiliau, kartu priimdamos ir tvirtesnius sprendimus nei tuomet, kai mums buvo vos dvidešimt. Tačiau situacija su mūsų odos ir plaukų priežiūra pasikeičia.

 

Perkopus trisdešimtmetį mūsų medžiagų apykaita pradeda lėtėti. Todėl mūsų organizmas nebepajėgia atsistatyti taip greitai kaip tai sugebėdavo anksčiau. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mūsų sveikata ir savijauta turėtų tapti labai svarbia kasdienio gyvenimo sudedamąja dalimi, kuriai mes skirtume pakankamai daug dėmesio ir pastangų, rašoma stylecraze.com svetainėje.

 

Kita vertus, grožio priežiūra šiuo gyvenimo tarpsniu paprastai nėra jau tokia sudėtinga. Kuomet mums yra per trisdešimt, mes jau esame spėjusios išsiaiškinti, koks yra mūsų odos ir plaukų tipas, kam mes esame alergiškos, kokios medžiagos ir kokie sprendimai mums ne visuomet pasiteisina. Tačiau suprantama, kad grožio priežiūra yra kompleksinių veiksmų visuma ir kartais kyla ne vienas klausimas apie tai, kokia kosmetika turėtų būti pasirinkta, kokias odos ir plaukų priežiūros priemones reikėtų naudoti ir kaip tai turėtume daryti tinkamiausiai. Todėl pristatome jums ne vieną grožio patarimą, kuris pagelbės kiekvienai trisdešimtmetį perkupusiai moteriai.

 

Gerkite pakankamai vandens

Pakankamas vandens vartojimas ne tik pagerina bendrą sveikatą, tačiau taip pat labai reikšmingai prisideda ir prie mūsų odos bei plaukų būklės. Jei jūs vartosite pakankamai vandens, tuomet apsaugosite odą ir plaukus nuo jų išsausėjimo, susilpnėjimo ir pažeidimo.

 

Valykite ir drėkinkite

Jūsų oda turėtų būti kasdien tinkamai prižiūrimi. Veido odos priežiūrai visuomet naudokite veido odos valiklį, tonerį ir drėkiklį. Itin platų drėkinamųjų kremų pasirinkimą galima rasti shop.kosmetikosdnr.lt/collections/drekinamieji-kremai svetainėje. Šie trys grožio priežiūros produktai turi būti neatsiejami nuo jūsų grožio priežiūros rutinos, kadangi jų pagalba jūsų oda bus tinkamai paruošta ir apsaugota. Be to, šie trys produktai turi būti naudojami tiek ryte, tiek ir vakare. Dienos pradžioje jų pagalba paruošiate odą prieš pasitelkdamos makiažo priemones, o dienos pabaigoje nusivalote makiažą ir paruošiate odą nakčiai.

 

Reguliariai šveiskite odą

Kiekvienos iš mūsų viršutinis odos sluoksnis nusilupa kas 2-4 savaites. Kasdien negyvos odos ląstelės kaupiasi ant mūsų odos paviršiaus. Tuo tarpu, jei negyvos odos ląstelės nėra laiku ir reguliariai pašalinamos, oda gali atrodyti pilkšva ir išsausėjusi. Todėl veido odą rekomenduojama šveisti bent kartą per savaitę. Tam galite pasitelkti tiek grožio priežiūros prekių parduotuvėse siūlomus kokybiškus odos šveitiklius, tiek ir pasitelkti natūralius produktus, iš kurių odos šveitiklį pasigamintumėte pačios. Tačiau labai svarbu, kad odos nešveistumėte pernelyg dažnai, kadangi tokiu atveju galėtumėte ją pažeisti ir sudirginti.

 

Reguliariai naudokite kremą nuo saulės

Nepaisant to, kokios bebūtų oro sąlygos, jums tiesiog būtina ir privalu kasdien naudoti kremą nuo saulės. Ši priemonė padeda jūsų odai apsisaugoti nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, kurie priešingu atveju gali sukelti labai daug rimtų odos problemų, kartu ją išsausinant ir paskatinant greitesnį veido odos raukšlių formavimąsi. Svarbu, kad jūsų naudojamas kremas nuo saulės būtų bent SPF 30 ir PA+. Taip pat atminkite, kad net jei yra naudojama kosmetika, jūs kartu privalote naudoti ir kremą nuo saulės. Tik tokiu būdu galėsite sumažinti saulės daromą neigiamą poveikį savo odai.

 

Visuomet atsižvelkite į produktų sudedamąsias dalis

Perkopus trisdešimtmečio ribą, mūsų odai reikia specialių ingredientų. Būtent šiuo gyvenimo tarpsniu mūsų oda ima rodyti tam tikrus senėjimo požymius. Todėl jūs turėtumėte pasistengti pasirinkti grožio priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra specifinėms problemoms spręsti skirti ingredientai. Ir vėlgi, nepamirškite, kad kiekvienos iš mūsų oda ir plaukai yra skirtingi, todėl problemos, su kuriomis susiduriame, taip pat skiriasi. Dėl šios priežasties atsižvelkite ne tik į produktų sudedamąsias dalis, tačiau ir į konkrečių produktų paskirtį, tokiu būdu užtikrindamos, kad jūsų naudojamos grožio priežiūros priemonės padės pasiekti norimą rezultatą.

 

Vartokite tinkamus maisto papildus

Perkopus trisdešimtmetį mūsų organizmui pradeda reikėti ir papildomos pagalbos, t.y. maisto papildų. Net jei mūsų mityba yra tinkamai subalansuota, neretai mes nepajėgiame kasdien gauti pakankamo vitaminų ir mineralų kiekio, todėl prireikia ir maisto papildų. Be to, dažnai tokiais atvejais prireikia ir vitaminų bei kolageno papildų, kurie padeda pagerinti odos sveikatą ir padidina jos elastingumą. Žinoma, prieš pradedant vartoti maisto papildus visuomet rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus ir išsiaiškinti, kokių medžiagų jūsų organizmui trūksta.

 

Naudokite paakių kremą

Labai dažnai perkopus trisdešimtmetį susiduriama su tamsiais ratilais po akimis, paburkusiais paakiais ir išsausėjimu aplink akis. Norint su tuo veiksmingai kovoti puikiai gelbėja paakių kremas.

 

Nepamirškite ir savo kūno odos

Odos priežiūros rutina neturėtų apsiriboti tik jūsų veido odos priežiūros sprendimų pasitelkimu. Jūsų kūno odai priežiūros reikia tiek pat, kiek ir veido odai. Pavyzdžiui, jei jūs naudojate veido kremą ar serumą, panaudokite šias priemones ir ant savo kaklo odos.

Be to, negalima pamiršti ir apie rankų kremą, kuris padeda apsaugoti rankų odą ir kartu sulėtina senėjimo procesus bei sumažina odos senėjimo požymius. Taip pat turėtumėte reguliariai šveisti ir kūno odą, o kūno odą drėkinančias grožio priežiūros priemones privalu naudoti kasdien.

 

Naudokite plaukų aliejų

Reguliarius plaukų aliejaus naudojimas gali padėti apsaugoti jūsų plaukus nuo jų pažeidimo. Aliejus gali apsaugoti nuo įvairių kenksmingų medžiagų įsiskverbimo į plaukus ir galvos odą. Pavyzdžiui, tam galėtų puikiai pagelbėti kokosų aliejus.

 

Tinkamai naudokite plaukų šampūną

Labai dažnai šampūnuose būna įvairių kenksmingų medžiagų, kurios gali pažeisti mūsų plaukus ir galvos odą, todėl turėtumėte šampūną pasirinkti labai atsakingai, įvertindamos jo sudedamąsias dalis. Be to, šampūnas turėtų būti naudojamas tinkamai. Tai reiškia, kad jokiu būdu nereikėtų persistengti ir jį naudoti per daug dažnai – priešingu atveju jūsų plaukai gali išsausėti ir susilpnėti, tokiu būdu tapdami ir lengviau pažeidžiami.

 

Kondicionuokite savo plaukus

Vien tik plaukų šampūno nepakanka. Kartu jūs taip pat turėtumėte naudoti ir plaukų kondicionierių, kuris užtikrintų, kad jūsų plaukai būtų tinkamai apsaugoti, būtų minkšti, purūs, žvilgantys ir gražūs.

 

Naudokite makiažo pagrindą

Tuomet, kai norima atlikti makiažą, pirmiausia visuomet turėtumėte pasitelkti makiažo pagrindą, kadangi jo pagalba galite išlyginti odą ir tinkamai ją paruošti tolimesnėms makiažo priemonėms. Tuo tarpu, jei jūs nesijaučiate komfortiškai makiažo pagrindą tepdamos ant visos veido odos, galite orientuotis tik į T zoną.

 

Daug dėmesio skirkite akims

Visuomet geriausia vengti pernelyg ryškių akims skirtų makiažo priemonių ir susitelkti ties neutraliomis spalvomis. Galite pasitelkti akių pieštuką, kurio spalva dera su akių šešėliais. Be to, galite padidinti ir blakstienų apimtį, pasitelkdamos blakstienų tušą.

 

Nepamirškite pasirūpinti savo antakiais

Niekuomet nepamirškite ir apie savo antakius. Ir šiuo atveju svarbu ne tik tai, kokios makiažo priemonės bus pasitelkiamos, tačiau ir tai, kaip antakiai bus suformuoti. Tiesą sakant, antakių forma šiuo atveju tampa gerokai svarbesniu veiksniu. Todėl užtikrinkite, kad jūsų antakius prižiūri šios srities specialistas, o tuomet jums beliks pasitelkti antakių dažus, kurie išryškins jūsų gražiai suformuotus antakius.

 

Venkite per daug ryškių lūpdažių

Nors jums gali labai patikti ryškūs lūpdažiai, kuomet perkopiate trisdešimtmetį, ateina metas susitelkti ties neutralesnių spalvų lūpdažiais. Kita vertus, nereikėtų nusiminti, kadangi šiuolaikinėje kosmetikos priemonių rinkoje yra daugybė spalvų, iš kurių jūs galite pasirinkti jums tinkamiausią. Taip pat svarbu, kad pasirinktumėte tokią lūpdažio spalvą, kuri dera prie jūsų veido odos.

 

Tinkamai maitinkitės

Subalansuota mityba, kurioje yra tinkamas kiekis jūros gėrybių, paukštienos, šviežių daržovių, vaisių ir pilno grūdo produktų užtikrina, kad mūsų organizmas gautų daug jam būtinų maistingųjų medžiagų. Tokiuose maisto produktuose yra karotenoidų, flavanoidų, vitamino A, C, D ir E bei kitų medžiagų, kurios padeda užtikrinti puikią mūsų odos sveikatą ir jos grožį. Pavyzdžiui, vitaminas C pasižymi su senėjimu kovojančiomis savybėmis, kai tuo tarpu vitaminas E padeda apsaugoti odą nuo ultravioletinių saulės spindulių. Taigi, sveika ir subalansuota mityba padeda mūsų odai ir plaukams.

 

Venkite streso

Kai jūsų gyvenime yra pernelyg daug streso ir įtampos, tai labai neigiamai paveikia ir jūsų miegą bei gyvenimo būdą. Visa tai savo ruožtu neigiamai paveikia ir jūsų odą bei plaukus. Stresas gali padidinti uždegiminius procesus, sumažinti kraujo tekėjimą į odą ir taip pat sukelti odos senėjimą. Todėl labai svarbu atrasti būdus, kaip galėtumėte sumažinti juntamą stresą.

 

Pakankamai miegokite

Jei sutrinka jūsų miego ritmas ir miegas tampa nebepakankamas ir nekokybiškas, jūs galite pradėti justi didesnį stresą, nerimą ir įtampą, o tai, kaip jau supratote, gali neigiamai paveikti jūsų odos ir plaukų būklę. Tuo tarpu, kai mes miegame, mūsų organizmas save gydo ir atsistato. Tačiau jei mes neleisime savo organizmui pakankamai pailsėti ir atsigauti, mūsų oda bei plaukai taip pat neatrodys gražūs ir žvilgantys.

 

Nepamirškite apie įvairias alergijas

Maisto netoleravimas ir įvairios alergijos gali nulemti ir įvairius neigiamus odos bei plaukų pakitimus, todėl jokiu būdu neturėtumėte viso to ignoruoti ar manyti, kad maisto produktai, kurių jūs netoleruojate, nepaveiks jūsų išvaizdos ir bendros sveikatos. Ir tiesą sakant, jums ne visuomet būtina atlikti tyrimus, jog suprastumėte, kam galite būti alergiškos. Kartais pakanka atkreipti dėmesį į tai, kaip suvartojus vienus ar kitus maisto produktus pasikeičia jūsų savijauta ar odos būklė. Kita vertus, kartais tai nebūna visiškai akivaizdu, todėl jei jūs numanote, jog galite būti alergiškos tam tikriems produktams, tačiau nesate tikros, kokiems, turėtumėte kreiptis į šios srities specialistus.

 

Pakankamai laiko skirkite fiziniam aktyvumui

Net jei jūs iki šiol labai nemėgdavote sportuoti, turite suprasti, kad be pakankamo fizinio aktyvumo negalėsite pasiekti tobulų rezultatų. Sportas padeda ne tik mūsų savijautai bei sveikatai, tačiau ir mūsų grožiui, todėl dabar būtų pats metas pakoreguoti savo dienotvarkę ir į ją įtraukti daugiau fizinės veiklos.

 

Taigi, kaip matote, yra ne vienas sprendimas, kurį turėtumėte pasitelkti, jei norite tinkamai pasirūpinti savo išvaizda ir visuomet būti tikros, kad atrodote nepriekaištingai. Be to, jau supratote, kad svarbu yra viskas – tiek jūsų naudojama kosmetika, odos ir plaukų priežiūros priemonės, tiek ir jūsų mityba, gyvenimo būdas, poilsis bei daugybė kitų veiksnių. Todėl pasistenkite visą tai tinkamai sustyguoti ir įtraukti į savo kasdienybę.

 

Pranešimas spaudai

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti