Davidas Guetta Majamyje surengs specialų paramos koncertą (video)Balandžio 16, 2020

Davidas Guetta Majamyje surengs specialų paramos koncertą (video)

Pasaulyje pripažintas didžėjus ir prodiuseris Davidas Guetta šį šeštadienį surengs tiesioginį, dviejų valandų trukmės koncertą, tam, kad paremtų pasaulinę kovą su COVID-19 pandemija. Davidas pasirodys išskirtinėje centrinėje Majamio vietoje ir visus už koncertą surinktus pinigus paaukos Pasaulio sveikatos organizacijai ir dar keliolikai ne pelno siekiančių organizacijų.

 

Pirmą valandą nakties Lietuvos laiku prasidėsiantis didžėjaus pasirodymas bus transliuojamas atlikėjo socialinių tinklų paskyrose: „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“, „Twitter“ ir „Twitch“. Dalis Majamio gyventojų Guettos koncertą galės stebėti gyvai iš savo namų balkonų.

 

 

Davidas Guetta koncertu nori suvienyti ir įkvėpti savo gerbėjus. Jis įsitikinęs, kad muzika yra geriausia priemonė kovoje prieš šiuos niekur nematytus iššūkius. Atlikėjas pažada išskirtinę renginio kokybę, koncertu galės mėgautis žmonės iš viso pasaulio.

 

„Labai džiaugiuosi galėdamas apie tai pranešti oficialiai. Šią mintį gvildenome jau kurį laiką. Visiems žmonėms, kurie šiuo metu kovoja su pasauline pandemija siunčiu kuo šiltesnius linkėjimus, tikiuosi, kad mano koncertas sujungs žmones ir padės surinkti pinigų tiems, kuriems jų šiuo metu labiausiai reikia.“

 

Tiesioginio koncerto metu Guetta surinktas lėšas skirs keturioms ne pelno siekiančioms organizacijoms, taip pat paaukos 150 tūkst. dolerių „Feeding South Florida“ organizacijai, šie pinigai regione padės paskirstyti daugiau kaip milijoną maisto davinių. Pinigai taip pat bus skirti „Feeding America“, „Fondation Hôpitaux de Paris - Hôpitaux de France's“ ir Pasaulio sveikatos organizacijai.

 

Davido Guettos koncertas balandžio 18-ąją bus transliuojamas didžėjaus socialiniuose tinkluose. Koncerto pradžia 1 val. nakties Lietuvos laiku
Aukoti galite: davidguetta.com/donate

 

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas
Stokker
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti