Didžiausiose Triatlono varžybose Lietuvoje startavo keturi Tauragės BMK nariaiLiepos 3, 2017

Didžiausiose Triatlono varžybose Lietuvoje startavo keturi Tauragės BMK nariai

Liepos 2 dieną,  Trakuose vyko didžiausios triatlono varžybos  Lietuvoje „Trakų triatlonas 2017“.  Visą dieną pliaupiant lietui, vykusias varžybas laimėjo ir geriausią trasos laiką pasiekė trakiškis Marijus Butrimavičius. Už nugaros M.Butrimavičius paliko favoritais laikytus Martyną Tinfavičių bei Tautvydą Barštį, o praėjusių metų „Trakų triatlono“ čempionas Laurynas Mykolaitis iš varžybų pasitraukė vos pradėjęs plaukimo rungtį.

Varžybų nugalėtojas 1500 metrų nuplaukė (apiplaukt reikėjo Trakų pilį), 40 kilometrų numynė ir 10 kilometrų nubėgo per 2 valandas, 3 minutes ir 20 sekundžių. Antrą vietą iškovojo gimtadienį minėjęs T.Barštys (02:05:27), trečias liko M.Tinfavičius (02:06:21). Moterų įskaitoje laimėjo Lietuvos triatlono sezono lyderė Inga Aukselytė. Moteris trasą įveikė per 2 valandas 22 minutes ir 27 sekundes. Antroje vietoje liko po plaukimo rungties pirmavusi Giedrė Ambrazevičiūtė (02:37:55), trečią vietą iškovojo Diana Novikova (02:45:23).  Pusės olimpinės distancijos vyrų grupės nugalėtoju tapo Gediminas Pajėda (01:04:12), ant antros apdovanojimų pakylos lipo Jaunius Strazdas (01:04:54), ant trečios – Žilvinas Grigaitis (01:10:04). Moterų grupėje nugalėtojos taurę į viršų kėlė Inga Paplauskė (01:15:12), antra liko Monika Juodeškaitė (01:15:45), trečią vietą užėmė Viktorija Vasiliauskienė (01:26:29).

Tarp Trakų triatlone dalyvavusių daugiau nei 400 sportininkų, startavo ir keturi Tauragės BMK narai.

Aloyzas Urbikas finišą pasiekė per  2 val. 39 min. ir bendroje įskaitoje Aloyzas užėmė 78 vietą, aplenkęs daug už save jaunesnių sportininkų. Nuo A.Uerbiko nedaug atsiliko Dovydas Kaminskas trasa įveikta per 2 val 40 min 34 sek., o Žygimantas Zaleckas triatlono trasą įveikė per 2 val. 52 min 27 sek.

Andriui Jurkšaičiui dviračių trasoje nelabai pasisekė. Jis pradūrė dviračio padangą. Andrius nenuleido rankų, trasoje pasikolinęs atsarginę kamerą, pasikeitė padangą ir finišą pasiekė per 3 val. 12 min. 20 sek.  Jis sugaišęs daug laiko pekeičiant padangą, Andrius finiše sugebėjo aplenkti net 13 sportininkų. Visi finišavusieji apdovanoti atminimo medaliais, nugalėtojai – rėmėjų prizais.