Diskusiją apie mero pažadus atšaukė, bet kviečia į tiesioginę transliaciją interneteRugsėjo 19, 2022

Diskusiją apie mero pažadus atšaukė, bet kviečia į tiesioginę transliaciją internete

Šiandien vakare Tauragės bendruomenių namuose turėjo vykti organizacijos „Žinau, ką renku“ organizuota ir plačiai viešinta diskusija apie rinkėjams duotus rajono mero Dovydo Kaminsko pažadus ir jų vykdymą, tačiau sekmadienį vakare organizatoriai pranešė, kad renginys atšaukiamas. 

 

„Labai apgailestaujame, tačiau rugsėjo 19 d. turėjęs vykti renginys „Diskusija: mero pažadai Tauragės rajono savivaldybėje“ yra ATŠAUKIAMAS, nes opozicija persigalvojo – iš pradžių sutiko, bet vėliau atsisakė joje dalyvauti“, – pranešė Tauragės „Žinau, ką renku" savanorių komanda.

 

Kaip informuoja Žinau, ką renku, šiandien turėjusi vykti diskusija apie duotus pažadus neįvyks, nes opozicijos atstovai, iš pradžių sutikę dalyvauti diskusijoje, išvakarėse persigalvojo. Gaila. Suprantu, kad gyva ir vieša diskusija opozicijai neatrodo patraukli, nes reikės kalbėti argumentais, o ne tiesiog šaukti, kaip viskas blogai. Taip pat gyvoje diskusijoje reikės greitai reaguoti, o ne skaityti iš vakaro nušlifuotus sakinius, kurie dažniausiai tik gražiai skamba antraštėse, bet yra nutolę nuo klausimo esmės.

Vietoje to, visus kviečiu nuo 18.00 prisijungti prie FB LIVE transliacijos iš mero kabineto, kurios metu aptarsime šiandien turėjusios vykti diskusijos pagrindinę temą - per praėjusius rinkimus duotus 3 pagrindinius pažadus:
1.Tauragė - 2023 Lietuvos kultūros sostinė;
2. Atnaujintas centro turgus - vyksta baigiamieji darbai, tačiau dalis prekybininkų jau veikia;
3. Tauragės arenos statybos - parengtas techninis projektas, objektas įtrauktas į Valstybės investicijų programą, šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų procedūros, tikiuosi, kad pavyks rasti rangovą ir pradėti statybos darbus.
Žinoma, neabejoju, kad aptarsime ir žymiai daugiau projektų ir problemų. Turite konkretų klausimą? Parašykite komentaruose!“, – rašo meras.
 
 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/the-ditties--taurage--estrada-372229/
Šilalės artojas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti