Donata kviečia dalintis Kalėdiniu stebuklu (video)Gruodžio 17, 2020

Donata kviečia dalintis Kalėdiniu stebuklu (video)

„9 kalėdos“ – taip vadinasi naujausia ir šilčiausia atlikėjos bei muzikos studijos „Dloud“ įkūrėjos Donatos Virbilaitės daina. Muzikinis klipas „9 Kalėdos“ filmuotas net keturiuose Lietuvos miestuose. Klipe saksofono partiją įgrojo atlikėjas ir prodiuseris Anatolijus Oleikin, o „9 Kalėdos“ herojais tapo žinomos plaukų stilistės Ingos Bagdonaitės Balevičienės šeima bei televizijos projekto „Dydžio revoliucija“ nugalėtoja Vitalija Jonikytė su vyru Ignu.

 

„Norėjau priminti žmonėms, kad, nepaisant susidariusios situacijos, mes vistiek galime švęsti pačią nuostabiausią metų šventę, tik truputėlį kitaip. Visi klipe nusifilmavę žmonės yra mano draugai, kurie kartu padėjo sukurti stebuklingą Kalėdų pasaką“, - pasakoja D. Virbilaitė.

 

 

 

„Mūsų kūrybinė komanda tarsi pasakoja šių metų kalėdinę istoriją. Ji apie tai, kad šventes turėtume sutikti tik su pačiais artimiausiais bei vietos po eglute palikti ne tik mylimųjų dovanoms, bet ir žmonėms, kurie reikalingi paramos ar padėkos“, - sakė  D. Virbilaitė.

 

Anot jos, yra nemažai būdų, kurie, net ir laikantis karantino sąlygų, suteikia galimybę dalintis gerumu. Donata ypač dėkoja Kauno Miesto greitosios pagalbos stoties direktoriui Nerijui Mikelioniu už leidimą tokiomis sunkiomis dienomis atvykti ir jiems padėkoti už didelį darbą vardan Lietuvos žmonių. Saldžius linkėjimus medicinos darbuotojams įteikė „9 Kalėdos“ vaizdo klipo herojai.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Atvirų pokalbių laida ,,BE KAKLARYŠIO“ /Laidos kartojimas/
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Komercinė fotografija
www.tauragejazz.lt
Visit Pagėgiai

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti