Donatas Montvydas pristato dainos “Leisk mylėt” naują versiją (video)Gegužės 1, 2020

Donatas Montvydas pristato dainos “Leisk mylėt” naują versiją (video)

Donatas Montvydas savo vieną populiariausių hitų LEISK MYLĖT atnaujino drauge su Mariumi Leskausku, savo muzikinių pasirodymų meno vadovu. Idėja suteikti dainai naujo skambesio kilo būtent Mariui, nes be šio kūrinio neapsieina nei vienas Donato koncertas.

 

“Šio kūrinio pirmieji akordai gimė mokyklos aktų salėje, kai man buvo 17 metų. Nemažai istorijų sukasi apie šią dainą, bet tiesa yra ta, kad jau tada svajojau turėti jaudinančią meilės baladę.”– prisiminimais apie dainą dalinasi Donatas. “Mariui pasiūlius, kad pats laikas šią dainą išgirsti kitaip, sėdom prie įrašų ir baladei suteikėm  visiškai naują spalvą ir stilių. Tiesa juokauju, kad Marius pasiūlė atnaujinti dainą, nes matyt senoji jos versija labai jam atsibodo” – šypsosi atlikėjas.

 

 

Donatas su Mark Les kolegos ir bičiuliai jau daugiau kaip 10 metų ir kaip patys sako “Vienas kitam tapome griežčiausiais kritikais ir tuo pačiu įkvėpėjais nesustoti”.

 

“Mums su Donatu pradėjus kartu koncertuoti ši daina buvo viena iš pirmųjų jo autorinių dainų, kurią atlikdavome koncertuose. Ir ją sugalvojau atnaujintini ne todėl, kad ji atsibodo, o atvirkščiai, nes matau, jog ši daina yra labai reikšminga ir laukiama kiekviename koncerte ir nesvarbu ar tai akustinis koncertas ar klubinis. – pasakojo Marius Leskauskas.

 

Donato gerbėjai, kurie ir pavertė senąją dainos versiją hitu, vakar vakare sulaukė išskirtinio dainos pristatymo INSTAGRAM’e gyvoje transliacijoje. Donatas ir Marius gyvai bendravo su savo sekėjais, atsakinėjo į klausimus ir juokėsi iš savo istorijų. Transliacijos pabaigoje visi kartu pirmą kartą galėjo pasiklausyti ir naująją “Leisk mylėt” dainos versiją.  Toks nuoširdus bei šiltas Donato ir Mariaus bendravimas transliacijos metu puikiai atspindi ir pačią dainą, jos vasarišką nuotaiką bei istoriją.

 

 

 

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
ataskaita.taurage.lt
http://www.repulsus.lt/
Simkus
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti