Donatas Montvydas pristato naują hitą “Man patinka” (video)Rugpjūčio 14, 2019

Donatas Montvydas pristato naują hitą “Man patinka” (video)

Donatas Montvydas pristato gerbėjų ilgai lauktą dainą “Man patinka”. Ši daina buvo atlikta dar praėjusiais metais atlikėjo koncertiniame ture ir, ji sulaukė ypatingo dėmesio bei palaikymo žiūrovų tarpe, tačiau oficialiai ji nebuvo išleista.

 

“Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką. Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą dainą didelį dėmesį skyriau “beat’o” paieškom, nes šokių muzikoje visas “groove’as” eina iš jo” – pasakoja Donatas.

 

 

Dainininkas sako, kad MAN PATINKA yra šokių aikštelei skirtas hitas. Jis provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti ką apie tave galvoja kiti. Daina yra apie tai, kai tu pasikliauji savo jausmais, o ne aplinka, kuri tave supa. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę. Šiuo metu Donatas koncertus ir filmavimus projekte “Lietuvos balsas” bei “Lietuvos balsas. Vaikai” derina su darbu studijoje ir nežada sustoti leisti dainas. “Esu prikaupęs tiek dainų, jog užteks ateinantiems porai metų” – šypsosi atlikėjas.

 

 

Tauragesradijas.Lt

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti