Donatas Montvydas pristato pirmąjį singlą  iš naujausio albumo (video)Liepos 14, 2020

Donatas Montvydas pristato pirmąjį singlą iš naujausio albumo (video)

Donatas Montvydas šią vasarą savo gerbėjams dovanoja dar vieną premjerą – lietuvišką kūrinį. Daina KOL VAKARAS ILGAS – tai yra pirmasis singlas iš artėjančio atlikėjo naujausio albumo. Kaip pats Donatas sako: “Ši daina yra puiki užuomina, kad naujausias albumas skambės kitaip.”

 

Atlikėjas neslepia, kad viskas prasidėjo ne nuo dainos, o nuo pačio albumo koncepto. “Šį kartą kūrybos procesas buvo kitoks. Pirmiausiai atėjo idėja, koks turėtų būti albumas. 90-ųjų muzika, su kuria augau, tapo mano būsimo albumo įkvepėja. – dalinasi Donatas.

 

 

Atlikėjo naujausia daina “Kol vakaras ilgas” tapo pirmuoju kūriniu, reprezentuojančiu būsimą albumą. “Ši daina atspindi ne tik mano naują kūrybos etapą, bet ir vaikystės prisiminimus, kurie asocijuojasi su tokia muzika. Dainos “cover‘yje” yra paslėpta daug vaikystės detalių ir simbolių, kurias iliustratorius vėl atgaivino.” – apie dainos vizualinį pateikimą pasakoja Donatas.

 

Paklaustas apie ką yra šis kūrinys, atlikėjas neslėpė, kad dainoje nėra konkrečios jo išgyventos istorijos. Pasak Donato, šioje dainoje svarbiausia yra jausmas, svajonės ir mintys, kurios stipriausios būna, kai žmonės yra vieni. “Nuo vaikystės mėgstu vakarus, kai nebereikia niekur skubėti, kai lieku vienas ir galiu įsiklausyti į save.” – pasakoja atlikėjas.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti