Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjamsBirželio 9, 2023

Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjams

Sakoma, kad virusų yra visur, kur tik yra gyvybė. Todėl nenuostabu, kad Tauragės džiazo festivalis – gyvas, beveik dešimtmetį skaičiuojantis, organizmas – taip pat jų turi. Netikite?

 

Šeštadienį, birželio 10-ąją, lankydamiesi miesto šventės renginiuose, neužmirškite užsukti į Pilies kiemelį. Nuo 14 valandos jame ir vėl skambės džiazas. Kasmetinio festivalio koncerto „Džiazo virusas 2023” scena tradiciškai bus užleista jauniesiems atlikėjams. O jų bus tikrai gausus būrys – keturi, kelias dešimtis atlikėjų vienijantys, kolektyvai.

 

Tauragiškiams ir miesto svečiams pasirodys mūsų kaimynai – Jurbarko kultūros centro jaunimo bigbendas „Jada“, vadovaujami Gyčio Gvozdo. Šis puikus kolektyvas Tauragės džiazo festivalyje koncertuoja jau ne pirmus metus ir nuolatiniams festivalio žiūrovams yra puikiai pažįstamas. Neįtikėtina, tačiau šis jaunų žmonių kolektyvas savo atliekamais kūriniais, savo užsidegimu nenusileidžia profesionaliems atlikėjams, tad nuolat yra kviečiami koncertuoti ne tik savo gimtajame mieste, bet ir įvairiuose renginiuose visoje šalyje, tarptautiniuose festivaliuose bei konkursuose.

 

Kompaniją bigbendui palaikys kitas Jurbarko kultūros centro kolektyvas – vokalinis ansamblis „Jada voice“, vadovaujamas Guostės Bridikytės. Kolektyvas, kuriame dainuoja penkios jaunos atlikėjos, jau pasirodė Jurbarko scenose. Tikimės, kad vokalistės taip pat sužavės ir Tauragės klausytojus.

 

Duke Ellington yra pasakęs: jeigu nori sukurti gerą grupę - sukviesk savo geriausius draugus ir tiesiog grokite kartu. Tuo pasakymu vadovaujasi klaipiediečių jaunimo grupė "Moon in the sand". Tai kuriančių keturių bendraminčių, save išreiškiančių džiazo muzikos kalba ir įvairiausiais jos dialektais. Grupės kūryba įkvėpta skandinaviško džiazo, laisvosios improvizacinės muzikos, jazz fusion stilistikos ir Europos tautų liaudies muzikos. Kiekvienas koncertas šiai grupei tai pasišventimas dabartyje kuriamai muzikinei akimirkai, kaip sako grupės nariai -  "šaltu protu ir karšta širdimi!"

 

Be abejo, negali „Džiazo virusas 2023“ apsieiti ir be tauragiškių pasirodymo. Ant scenos išvysime Tauragės kultūros centro džiazo orkestrą, kuris ne pirmus metus įsilieja į mūsų mieste organizuojamą tarptautinį festivalį „Džiazo dienos Tauragėje“.  Tomo Altaravičiaus vadovaujami jaunieji muzikantai nuolat mokosi ir tobulėja – dalyvauja meistriškumo pamokose, semiasi patirties koncertuodami.

 

Nors šis koncertas – festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ dalis, nenustebkite, jei išgirsite ne tik džiazinę, bet ir įvairesnių stilių muziką. Juk džiazas sujungia viską ir visus.

 

Irina Sadauskienė

 

Birželio 10 d. / nuo 14:00 /  šeštadienis

Tauragės Pilies kiemelis

Jaunųjų atlikėjų koncertas „Džiazo virusas 2023“

Įėjimas laisvas

  • Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjams
  • Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjams
  • Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjams
  • Džiazo virusas: festivalio scena tradiciškai užleidžiama jauniesiems atlikėjams
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti