Elektromobilių maratonas „Talinas-Monte Karlas 2018“ dalyviai užsuks ir į TauragęRugpjūčio 6, 2018

Elektromobilių maratonas „Talinas-Monte Karlas 2018“ dalyviai užsuks ir į Tauragę

Liepos 31-osios popietę Tauragės rajono savivaldybėje apsilankęs Jüri Tamm, Monako garbės konsulas Estijoje, rajono merui  Sigitui Mičiuliui pristatė elektromobilių maratono „Talinas-Monte Karlas 2018“ programą. Pasidžiaugta, kad 10 valstybių sienų kirsiantys maratono dalyviai rugsėjo 19-ąją užsuks ir į Tauragę.

 

Aštuntus metus Europoje vykdomas, Monako princo Alberto II globojamas elektromobilių maratonas startą paskelbs rugsėjo 17-ąją Estijos sostinėje Taline. 10 šalių, 21 miestas, 13 dienų, 3 400 kilometrų – šio maratono maršrute įtraukta ir atkarpa Lietuvoje, aplankant Šiaulius bei Tauragę. Įveikę atkarpą Ryga - Šiauliai, elektromobilių maratono dalyviai Tauragę pasieks rugsėjo 19-ąją.

 

Rugsėjo 19-ąją apie 17 val. maratono organizatoriai visus dalyvius bei svečius pakvies į oficialų priėmimą ir elektromobilių paradą Tauragėje.

 

Kaip teigia organizatoriai, pagrindinis maratono tikslas – pristatyti Europai dabartines ir ateities elektromobilių galimybes, supažindinti su projekte dalyvaujančiais partneriais ir jų pasiruošimu prisidėti prie aplinkai nekenksmingos Europos ateities kūrimo. Be ekologinės ir ekonominės misijos, ralis, be jokios abejonės,  puiki galimybė pažinti įvairius Europos regionus, jų istoriją ir kultūrą, tame tarpe ir Lietuvos.

 

 Daugiau informacijos apie elektromobilių maratoną čia.

 

[gallery link="file" columns="1" ids="12903"]

 

 

 

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti