Emilija Katauskaitė pristato naują dainą: „Meilę galima išreikšti ir kitais būdais“ (video)Sausio 13, 2023

Emilija Katauskaitė pristato naują dainą: „Meilę galima išreikšti ir kitais būdais“ (video)

Dainininkė Emilija Katauskaitė pristato naują dainą „Tu mano muzika“. Nauju kūriniu Emilija primena, kad yra daugybė meilės išraiškos formų, ne vien tik įprastas „Aš tave myliu“.

„Viliuosi, kad daina palies klausytojų širdis, o to taip reikia šiais niūriais laikais“, - sako dainininkė.

Ši daina – reikšmingas žingsnis Emilijos muzikinėje karjeroje.

„Iki šiol išgyvendavau vidinį konfliktą: kuriant klausyti savo širdies ir daryti tai, kas patinka, bet gal nėra populiaru tarp klausytojų, ar visgi stengtis įtikti jiems, nors tai nebūtų artima mano sielai. Šį kartą daina – tikslus mano esybės atspindys“, - pasakoja Emilija.

Užčiuopusi naujos melodijos impulsą ji kreipėsi į prodiuserių kompaniją „Hitų kepykla“. Kai melodija įgavo kūną, mergina ieškojo tinkamų žodžių dainai. Trijų autorių pasiūlytos eilės buvo puikios, bet Emilija vis ieškojo ko nors tokio, kas šimtu procentų atspindėtų jos sumanymą, tarsi plauktų iš jos širdies. Ką daryti? Sukurti žodžius pačiai!

„Į dainą sudėjau tai, ką esu išgyvenusi ar norėčiau išgyventi, spėju, kad tokie dalykai paliečia ir kito širdį. Į priedainį įpyniau savo mėgstamiausius dalykus: tai muzika, dangaus mėlynė, Nidos kopos, saulėlydžiai. Visa, kas simbolizuoja meilę.

Jei šią akimirką reikėtų rinktis, ką kurti, mano visos dainos būtų tokios, kaip „Tu mano muzika“ - švelnios, šviesios, tebūnie kiti sako – saldžios ir romantiškos“, - tvirtai sako dainininkė.

Jai nebaisu ir cinikų kandus pastebėjimas, kad neva meilė trunka tik trejus metus.

„O aš dar jaučiu drugelių plazdenimą, man meilė – labai gražus jausmas, tikiu ja“, - atremia dainininkė.

Tvirtumo Emilija Katauskaitė pasisėmė nusprendusi Londono BIMM muzikos institute studijuoti vokalą. Treji metai, sklidini įvairiausių žanrų muzikos, skirtingų kultūrų žmonių ir patirčių – į Lietuvą kūrėja grįžo su turtingu žinių bagažu.

Įdomu tai, kad televizijos projektų „Chorų karai“, „Lietuvos balsas“ dalyvė derina skirtingas veiklas: dieną ji dirba finansinių technologijų kompanijoje – Emilija yra baigusi teisę, yra pinigų plovimo prevencijos specialistė, o vakare dažnai žengia į sceną.

„Man labai malonu, kad pastaruosius metus dirbu kompanijoje, kur mano dainavimas yra pliusas, o ne vertinamas kaip galimas trukdis darbui. O taip yra dėl to, kad kompanijos vadovai islandai yra patys profesionalūs muzikantai“, - pasakoja Emilija.

Ar tokia jausminga daina turi konkretų adresatą?

„Taip“, - lakoniškai su šypsena atsako Emilija.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
https://taurage2023.lt/renginiai/taurages-miesto-svente/
Spotify
jazz

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti