Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriujeLapkričio 3, 2017

Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje

Spalio 26 dieną, kaip ir kasmet, vyko Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos  fakulteto Tauragės skyriaus pirmakursių – fux‘ų krikštynos. Naujųjų studentų krikštas skyriuje jau seniai tapo tradicija. Kasmet įgyvendindami naujas idėjas krikštatėviai kuria vis kitas krikštynų taisykles – be patyčių, be įžeidinėjimų, be žeminimo. Šiais metais fux‘ų krikštatėviais paprašėme tapti Tauragės Radijo bendrasavininkus Valdą Latožą ir Rimą Bandzinaitę Latožienę. Jie ir Tauragės Radijo vadybininkas Algirdas Šaulys nepagailėjo nei laiko, nei jėgų, kad studentai turėtų ką prisiminti.

 

Pagrindinis krikštynų tikslas – paversti „nulius“ tikrais ir pilnateisiais studentais. Jų metu fux‘ams teko įveikti užduotis, reikalaujančias kūrybingumo, ryžto, komandinės veiklos įgūdžių. Pirmakursiams teko pereiti net keturis išbandymus, kurie „slėpėsi“ AB Šiaulių banke, Tauragės rajono savivaldybėje, dėvėtų rūbų parduotuvėje „Retro“, Tauragės krašto muziejuje. Šiaulių banke jie turėjo paprašyti 500 eurų „paskolos“ „tūsams“, parduotuvėje „Retro“ apsirengti stilingai ir rasti „mikimauzą“, Tauragės rajono savivaldybėje „išsinuomoti“ socialinį būstą krikštynų vakarinės dalies šventimui. Atlikę užduotį fux‘ai kiekviename etape turėjo padaryti  asmenukę ir kaip įrodymą atsiųsti į Algirdo facebook paskyrą.

 

Įveikę užduotis ir prisiekę gerbti dėstytojus, skambant Mendelsono muzikai, nuolatinių studijų fux‘ai trejiems, o ištęstinių studijų – ketveriems metams krikštatėvių buvo sutuokti su Kauno kolegija Tauragės rajono civilinės metrikacijos skyriuje.Džiaugiamės, kad fux‘ai noriai ir gausiai dalyvavo krikštynose, prikaupė daug gerų emocijų ir tapo tikrais studentais!

 

 

Kauno kolegijos Tauragės skyriaus inform.

 

  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
  • Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti