„Glorios“ choras  kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte (video)Kovo 3, 2022

„Glorios“ choras kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte (video)

Kovo 12 dieną, 18 valandą Tauragės kultūros rūmuose vyks gospel choro „Gloria“ paramos koncertas, kurio metu tikimasi surinkti lėšų Ukrainos žmonėms. Koncerto sumanytoja – choro „Gloria“ vadovė Rasa Levickaitė-Šerpytienė viliasi, kad tauragiškiai noriai aukos ir pavyks surinkti lėšų paremti Ukrainą:

 

- Keletą dienų sunku suimti save į rankas ir nustoti galvoti apie tai, kas vyksta Ukrainoje. Juk ši valstybė tapo savotišku buferiu ir saugo nuo agresijos visą Europą, prisiimdama sau visus smūgius. Jei ne didvyriška ukrainiečių kova, karo tvanas greit prasiveržtų ir į Lietuvą bei kitas valstybes. Mes būtinai turime jiems atsidėkoti už mūsų laisvę, padėdami, paremdami jų kovą.

 

Pasak R. Levickaitės-Šerpytienės, už tą didvyriškumą jai ir kilo idėja atsilyginti ukrainiečiams.

 

- Lietuviai dosnūs žmonės, - teigia atlikėja ir choro vadovė. – Pažiūrėkite kiek suaukojo per pirmąsias karo dienas. Manau, tai mūsų genuose ir nedidelė auka koncerto metu, tauragiškių labai nenuskriaus, o bendra paaukota suma bus solidi. Bilietas į koncertą – piniginė auka. Surinkti pinigai, koncerto metu bus aktuojami, po koncerto pateikta informacija kiek pinigų surinkta ir vėliau jie bus perduoti paramos fondui. Finansinė parama bus pervesta mūsų miestų partnerių – Ternopilio ir Lucko – savivaldybėms.

 

Koncerte skambės puikaus žiūrovų įvertinimo sulaukusi įspūdinga norvegų kompozitoriaus Wilhelm Tore Aas oratorija „Mesijas“, pirmą kartą nuskambėjusi antrąją Kalėdų dieną Tauragės M. Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje. Oratorijoje Kristaus darbai Žemėje perteikiami nuo jo gimimo iki prisikėlimo. Kadangi kūrinys bus atliekamas anglų kalba, lietuviškai bus skaitomos ištraukos iš Evangelijos pagal Joną, įterpiami filmo epizodai.

 

Beje, visi koncertą remiantys ir prie jo organizavimo prisidedantys asmenys, organizacijos, visa tai daro neatlygintinai, tad iš paaukotos sumos į šalį neturėtų nubyrėti nė vienas centas.

 

Vienas koncerto organizatorių, Tauragės radijo vadovas Valdas Latoža, įsitikinęs, kad didžioji verslo dalis jau yra parėmę Ukrainą ir jos piliečius, o tos, kurios nespėjo to padaryti, kviečiamos prisidėti koncerto metu ar dar iki jo.

 

- Visos koncerto metu surinktos lėšos bus pervestos Ternopilio ir Lutsko savivaldybių sąskaitas, - sakė V. Latoža. – Kviečiu verslininkus, dar galinčius ir norinčius prisidėti prie paramos koncerto, susisiekti su mumis, aptarti paramos galimybes ir tokiu būdu dar padidinti koncerto metu suaukotą sumą. Būkime stipresni kartu.

 

 

Tauragiškiai, nelikite abejingi, atvykite į paramos koncertą ir padėkokite už mūsų laisvės ir ramybės akimirkas tiems, kas kovoja surėmę pečius.

 

Kovo 12 d. 18 val., Tauragės kultūros rūmuose.

Oratorija „MESIJAS“ / Gospel choras „GLORIA“

Įėjimas į renginį – savanoriška auka.

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.

Renginys vyks laikantis SAM rekomendacijų.

 

Irina Sadauskienė

 

  • „Glorios“ choras  kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte (video)
  • „Glorios“ choras  kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte (video)
  • „Glorios“ choras  kviečia tauragiškius aukoti paramos koncerte (video)
+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Tėvo diena
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
http://www.bijotai.lt
lions
zinios
pagalba ukrainai
www.tauragejazz.lt
https://www.kaunokolegija.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti