Greičio kontrolės rezultatai - daugiau kaip 80 pažeidimųRugpjūčio 18, 2020

Greičio kontrolės rezultatai - daugiau kaip 80 pažeidimų

Šiltais orais lepinanti vasara, visgi priverčia kai kuriuos vairuotojus stipriau spustelėti akseleratoriaus pedalą. Eilinį kartą pareigūnai įsitikina, kad daugumai eismo dalyvių Kelių eismo taisyklės neegzistuoja. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2020 m. rugpjūčio 11-13 dienomis, vykdė sustiprintą važiavimo greičio kontrolę visoje Tauragės apskrityje.

 

Priemonės metu, per kelias valandas, policijos pareigūnai greičio matuoklio pagalba nustatė 84 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, iš kurių 75 greitį viršijo daugiau nei 20 km/h, 4 lenkė transporto priemones sankryžose, kur tai daryti draudžiama. Taip pat greičio matuoklis užfiksavo 5 vairuotojus, kurie leistiną greitį viršijo daugiau nei 50 km/h.

 

Policijos pareigūnai įspėja, kad leistino greičio viršijimas ne tik užtraukia baudas ir teisės vairuoti atėmimą, bet ir kelia grėsmę drausmingiems eismo dalyviams ir primena, kad viršijant leistiną greitį gerokai padidėja stabdymo kelias, kuris gali turėti didelės reikšmės netikėtai susidūrus su kliūtimi kelyje, o taip pat keliama grėsmė ir kitų transporto priemonių ar pėsčiųjų judėjimui.

 

  • Greičio kontrolės rezultatai - daugiau kaip 80 pažeidimų
  • Greičio kontrolės rezultatai - daugiau kaip 80 pažeidimų
  • Greičio kontrolės rezultatai - daugiau kaip 80 pažeidimų

Šaltinis: Tauragės VPK

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Paros įvykių suvestinė /kartojimas/
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti