Grupė „Kitava“ pristato vasaros šėlionėms subalansuotą dainą „Reikia mums“Birželio 25, 2018

Grupė „Kitava“ pristato vasaros šėlionėms subalansuotą dainą „Reikia mums“

Šiauliečių grupė „Kitava“ pristato dainą „Reikia mums“, kurios trykštantis  pozityvumas bei šmaikštus tekstas visus privers bent trumpam pamiršti rūpesčius ir tiesiog pašėlioti. Ar bent nusišypsoti. Dainos autorė ir grupės vokalistė Rasa Stoškuvienė sako, kad ši daina – labai vasariška. „Juk tai nuostabiausias laikas susitikti su bičiuliais.  Aplinkinių šypsenos, saulėtos dienos, šiltos naktys, šėlsmas… Apie tai ir naujoji mūsų daina“, – sako atlikėja.

 

Grupė „Kitava“ nuolat eksperimentuoja. Naujojoje dainoje „Reikia mums“ galima išgirsti „vasarinį muzikos kokteilį“– nuo bliuzo iki sunkiojo roko. Tačiau grupės nariai lieka ištikimi kertinėms savo vertybėms: gyvos muzikos skambesiui, tradicinių liaudies dainų intonacijų ir tekstų išskirtinumui. Pasak dainos autorės, netgi naujos dainos šmaikštus  tekstas  sugulė ieškant  skambaus žodyno  įvairiose liaudies dainose.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ycrZrvoSWrE&t=2s

 

Rasa juokiasi, kad dainos atsiradimo istorija – visai nevasariška. „Niūrų, lietingą lapkritį pasiklydome Lenkijoje, klaidžiojome. Vyras ieškojo kelio, o aš į rankas pirmąkart paėmiau gitalėlę. Važiavome ir linksminomės“, – nelengvą kelionę, tačiau smagią dainos atsiradimo istoriją prisimena atlikėja. 

 

Grupės nariai užsimena ir apie naują albumą, kurį turėtų sudaryti tik laimingos, pozityvios dainos.  „Juk mums visiems taip reikia smagių potyrių ir šypsenų“, – pokalbį užbaigia Rasa ir tikisi, kad naujoji „Kitavos“ daina „Reikia mums“ užkrės klausytojus gera nuotaika.

 

 

Tauragės Radijo inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Drabužių parduotuvė
Midiaudio
Onija Vaga
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti