Grupė „Pikaso“ pristato naują vasarišką dainą „Apetitas (video)Liepos 15, 2019

Grupė „Pikaso“ pristato naują vasarišką dainą „Apetitas (video)

Šį rudenį dvidešimtmečio koncertų turui per Lietuvą besiruošianti grupė „Pikaso“ pristato naują vasarišką dainą „Apetitas“. Atrodytų, kūrinio pavadinimas turėtų  būti siejamas su sustiprėjusio alkio ir padidėjusio potraukio maistui pojūčiu. Tačiau „Pikaso“ vaikinai tik smagiai juokiasi ir tvirtina, kad nė vienam iš jų dietologų pagalbos tikrai nereikia.

 

„Naujoji daina – paprasta ir lengva, kaip sveiki ir subalansuoti patiekalai. Padidėjusį apetitą kūrinyje tapatiname ne su skrandžio reikalais, o su neįpareigojančiomis naujomis pažintimis vasarą, kai atsiranda didesnis nei įprasta potraukis nuotykiams. Gilesnių prasmių tikrai neverta ieškoti,“ - sako Haroldas.

„Pikaso“ nariai prisipažįsta, kad jaučia simptomus, susijusius su padidėjusiu apetitu ne vien tik lengvam flirtui, bet ir pasirodymams scenoje: juk grupė šiuo metu intensyviai ruošiasi rudenį rengiamam dvidešimtmečio turui per Lietuvą.

 

Spalio 18 d. jubiliejinių koncertų ciklas startuos Šilutėje, spalio 19 d. „Pikaso“ koncertuos Šiauliuose, spalio 20 d. – Panevėžyje, spalio 25 d. – Alytuje, lapkričio 8 d. – Kaune, lapkričio 9 d.  – Jonavoje, lapkričio 14 d.  – Marijampolėje, lapkričio 15 d. – Kelmėje, lapkričio 16 d. – Radviliškyje, lapkričio 17 d. – Mažeikiuose. Įspūdingoje šventinėje programoje skambės geriausi visų laikų „Pikaso“ hitai ir naujausi kūriniai.

Auksinių šlagerių kolekcijoje – kelių klausytojų kartų pamėgtos ir iki šiol atpažįstamos dainos: nuo „Jis tau meluoja“, „Mano jausmai“, „Pravirkęs ruduo“, „Ramunė“, „Saulė“, „Ašarėlė“, „Baltas laiškas“, „Tyliai tyliai“, „Europos vidury“ iki pastarųjų metų populiariausių kūrinių. 20-mečio proga rengiamo koncertų turo metu vaikinai žada, kad gerbėjai išgirs į lietuviškos pop muzikos istoriją patekusias dainas ir karščiausius šių laikų hitus.

 

 

Priminsime, kad vaikinų grupė „Pikaso“ susibūrė 1999 metais, pirmasis jos albumas „Saulė“ tapo „auksiniu“, „Pikaso“ buvo pripažinta geriausiu metų debiutu, o vėliau per savo karjerą pelnė dešimtis įvairių kitų apdovanojimų. Apie neblėstantį populiarumą byloja ir socialiniai tinklai: grupės veiklą seka 100 000 gerbėjų, vaizdo klipai sulaukia milijoninių peržiūrų.

 

Lietuvos pop muzikos scenoje „Pikaso“ žinoma kaip nuoširdžias, romantiškas, meilę ir pozityvumą žadinančias dainas atliekanti grupė. Jos nariai Haroldas, Valdas ir Rokas su nekantrumu laukia susitikimų su savo gerbėjais ir kviečia šį rudenį pasinerti į kerinčių ir malonius prisiminimus žadinančių „Pikaso“ dainų sūkurį, žengiant kartu su mylima grupe per skirtingas jos istorijos natas.

 

 

Editos Nyork nuotr.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti