Į metalo laužą priduoti „Šilalės vandenų“ traktoriai atsidūrė įmonės darbuotojų sodyboseGegužės 12, 2020

Į metalo laužą priduoti „Šilalės vandenų“ traktoriai atsidūrė įmonės darbuotojų sodybose

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyrius pradėjo ikiteisminį tyrimą, pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 222 str. 1 d.

Pareigūnai tyrimą pradėjo dėl gautos informacijos apie tai, kad įmonė UAB "Šilalės vandenys", galimai fiktyviai nurašė ir neva į metalo laužą pardavė veikiančius šiai bendrovei priklausančius traktorius BOREKS-2628 ir LTZ40.

 

Tikrinant šią informaciją buvo atliktos kratos įmonės darbuotojų gyvenamosiose sodybose.  Pareigūnai čia ir surado minėtus traktorius. Transporto priemonės buvo paimtos ir nuvežtos į transporto priemonių saugojimo aikštelę. Apklausti įmonės darbuotojai savo sodyboje laikę traktorius neneigė, jog minėti traktoriai priklausė minėtai bendrovei. Šiuo metu policijos pareigūnai aiškinasi, kodėl galimai veikiantys traktoriai, staiga įmonei tapo nereikalingi ir buvo nurašyti į metalo laužą.

 

Taip pat pareigūnai tiria ir minėtų traktorių perregistravimo aplinkybes, kadangi spėjama, kad įsisavinant minėtus traktorius, galimai buvo klastojami registracijos dokumentai. Pranešimai apie įtarimą kol kas niekam neįteikti.

 

Pareigūnai būtų dėkingi, jei asmenys, ką nors žinantys apie šios bendrovės galimai fiktyviai nurašytus kitus daiktus, informuotų pareigūnus el. paštu aurimas.banys@policija.lt arba telefonu Nr. 8 619 70335.

 

            

Šaltinis: Tauragės VPK

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Tautrage Jazz 2020
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Sweet Express
Dronas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti