Iglė pristato vaizdo klipą „Vasaros laužai“: virto seksualia laumeBirželio 12, 2024

Iglė pristato vaizdo klipą „Vasaros laužai“: virto seksualia laume

Artėjant Joninėms, Iglė pristato nuotaikingą dainą „Vasaros laužai“ ir jos pasakišką vaizdo klipą. Jame dainininkė virto paparčio žiedo ieškančia įstabaus grožio laume.

 

Klipas filmuotas nuo aušros iki sutemų keliuose šalies nacionaliniuose parkuose. Dėl įspūdingų kadrų Iglė net pasiryžo akis į akį susitikti su padarais, kurių bijo labiausiai.

 

„Klipo estetiką, galima sakyti, susapnavau ir mums puikiai pavyko ją įgyvendinti. Būtinai norėjau, kad klipe būtų upelis, tačiau čia kilo problema. Aš paniškai bijau varlių, o jų ten – daugybė, – pasakojo dainininkė.

 

Fantastiška Lietuvos vasaros gamta ir kvapią gniaužiantys peizažai padėjo dainininkei atsipalaiduoti ir bent trumpam nugalėti baimę. „Šis filmavimas buvo tarsi dvasinė patirtis. Stengiausi negalvoti, kad kažkur šalia tikrai yra varlė. Įsigilindavau į save ir baimė atsitraukdavo. Momentais net pajusdavau, kad atitrūkstu nuo realybės, nebematau filmavimo grupės, tampu tikra miškų mitologine būtybe. Net keista, kad nebebijojau gultis į upelį. Tiesiog, išskridau į kitą dimensiją“, – pasakojo ji.

 

 

Dainininkė tikisi, kad nauja daina, kuriai muziką ir žodžius sukūrė Laimonas Žiulpa, užkrės klausytojus nerūpestinga vasaros nuotaika, skambės paplūdimiuose, vakarėliuose ir, žinoma, prie Joninių laužų.

 

Dainą „Vasaros laužai“ Iglė pristato po pusmečio pertraukos. Per tą laiką ji aktyviai dirbo studijoje, todėl dienos šviesą netrukus išvys dar dvi naujos dainos. Viena jų  - duetas su širdies draugu Tadu Juodsnukiu.

 

  • Iglė pristato vaizdo klipą „Vasaros laužai“: virto seksualia laume
  • Iglė pristato vaizdo klipą „Vasaros laužai“: virto seksualia laume

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti