Informacija dėl transporto priemonių stovėjimo riboto laiko zonoseBalandžio 20, 2023

Informacija dėl transporto priemonių stovėjimo riboto laiko zonose

Tauragės rajono savivaldybės administracija primena, kad kai kuriose automobilių stovėjimo vietose Vytauto g., Bažnyčių g. ir Respublikos g. yra įrengti stovėjimo laiką ribojantys ženklai. Kelio ženklas Nr. 529 „Stovėjimo ribotą laiką vieta“ nurodo, kad transporto priemonėms leidžiama stovėti ne ilgiau, negu nurodyta kelio ženkle, t. y. ne ilgiau negu 1 valandą. Papildoma lentelė Nr. 828 „Galiojimo laikas darbo dienomis“ nurodo, kad reikalavimas taikomas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Šis reikalavimas netaikomas transporto priemonėms pažymėtoms skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ arba neįgalių asmenų automobilių statymo kortele.

 

Tokiu transporto priemonių stovėjimo ribojimu siekiama, kad automobilio vairuotojas, atvažiavęs į reikiamą vietą miesto centre, sutvarkytų numatytus reikalus ir išvažiuotų, o ne laikytų savo transporto priemonę toje pat vietoje visą dieną, savaitę ar ilgiau.

Vadovaujantis Kelių eismo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gruodžio 11 d. nutarimu Nr. 1950, 149 punktu, palikdamas stovėti motorinę transporto priemonę stovėjimo trukmę ribojančio ženklo galiojimo zonoje, vairuotojas privalo palikti informaciją apie motorinės transporto priemonės atvykimo laiką už priekinio motorinės transporto priemonės stiklo taip, kad ji būtų matoma kitiems asmenims. Automobilyje reikėtų turėti stovėjimo laikroduką arba popieriaus ir rašiklį atvykimo laikui nurodyti.

 

Atkreipiame miesto gyventojų ir svečių dėmesį, kad nesilaikymas šių Kelių eismo taisyklių reikalavimų užtraukia administracinę atsakomybę, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalyje: sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų, jei pažeidimas padarytas pirmą kartą – asmeniui siūloma sumokėti pusę minimalios baudos per nustatytą terminą.

Prašome būti atidiems, statant automobilius stovėjimo vietose ir laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
renginiai
lions
www.tauragejazz.lt
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.gustindecor.com
Šilalės artojas
https://taurage2023.lt/renginiai/taurages-miesto-svente/
Spotify
jazz

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti