Inga Jankauskaitė pristato dainą „Atleisk/Paleisk“: tik įrašiusi pradėjau juoktis – juk apie Jonines tai (video)Birželio 18, 2023

Inga Jankauskaitė pristato dainą „Atleisk/Paleisk“: tik įrašiusi pradėjau juoktis – juk apie Jonines tai (video)

Viena ryškiausių šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė, šiuo metu be intensyvaus koncertinio grafiko įnirtingai darbuojasi ir jau prie ketvirto solinio albumo, kuris klausytojus pasieks rudenį. Šiandien atlikėja klausytojams dovanoja naują kūrinį „Atleisk/Paleisk“. Pasak žinomos šalies kūrėjos, tik įrašius šią dainą atėjo supratimas, kad ji yra apie Jonines.

 

Pasakodamas apie dainų kūrybą, I. Jankauskaitė atvirauja – ne visos dainos, kūrybiniame procese turi aiškią prasmę ir nutinka taip, kad tai paaiškėja tik įrašius. Būtent taip nutiko ir su šiandien pristatoma daina „Atleisk/Paleisk“.

 

„Ne visada pradėjus rašyt dainą būna iš karto aišku, apie ką ji bus. Pasikliauji nuojauta ir kantriai vynioji siūlą, kol tampa akivaizdu. Tik įrašius „Atleisk/Paleisk“ pradėjau juoktis – juk apie Jonines tai! Juk akivaizdu!“, – prisimena dainininkė.

 

Tai, kad daina apie šalyje populiarią tradicinę šventę – Jonines, kūrėja argumentų turi ne vieną.

 

 

„Visų pirma per jas visada lyja. Antra – reikia leist vainikus vandenin. Trečia – ieškoti ir šauktis meilės, tarsi suprask paparčio žiedo. Ir ketvirta – tą naktį visiškai neįmanoma užmigti. Ir apie visa tai dainoje. Gana detaliai, beje. Taigi – tai Joninių daina! Kas aš, kad priešinčiausi“, – pasakoja Inga.

 

„Koncertinis vasaros sezonas įsibėgėja ir aš kviečiu visus aplankyt mano koncertus. Artimiausias jų Palangos koncertų salėje kaip tik Joninių išvakarėse, birželio 23 dieną. Dar daugiau muzikantų, net septynios premjeros ir kaip visada šventės ir palengvėjimo jausmas! Ar esi kada siautėjęs apie rimtus dalykus? Ateik. Bus gera!“, – kviesdama į būsimus koncertus teigia Inga.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti