Inga Jankauskaitė pristato dainą pavadinimu „Vasaros nebus“: pavadinimas skamba lyg būčiau amžinai nepatenkinta Palangos verslininkė (video)Liepos 28, 2022

Inga Jankauskaitė pristato dainą pavadinimu „Vasaros nebus“: pavadinimas skamba lyg būčiau amžinai nepatenkinta Palangos verslininkė (video)

Ryški ir kiekvieną kartą nustebinanti atlikėja Inga Jankauskaitė, vos prieš mėnesį pristačiusi intriguojantį kūrinį „Bėgam ant kalno“, šiandien klausytojams dovanoja dar vieną naujieną. Garsi dainininkė pristato kūrinį „Vasaros nebus“ ir teigia, kad pavadinimas nėra taip lengvai nuspėjamas – kviečia pasiklausyti.

 

Atlikėja I. Jankauskaitė savo muzikoje užkoduoja daugybę aktualių ir gyvenimiškų temų. Ne išimtis ir šiandien pristatomas kūrinys „Vasaros nebus“.

 

„Aš suprantu, kad dainos pavadinimas skamba lyg būčiau amžinai nepatenkinta Palangos verslininkė. Bet neapsigaukit! Ne viskas taip nuspėjama ir paprasta. Daina tiksliai tokia, kokias mėgstu rašyt ir klausyt labiausiai – sudėtingu tekstu, bet su tokia muzika ir skambesiu, kad norisi šokt ir iš karto dainuot kartu“, – juokaudama džiaugiasi atlikėja.

 

„Vasaros nebus“ – tai daina, kurią Inga sukūrė dar karantino metu. Jau anksčiau dainininkė yra pasakojusi, kad karantino metu gimė daugybė kūrinių. Kai kuriuos klausytojai jau spėjo išgirsti, o kai kas laukia ir ateityje.

 

 

„Vasaros nebus – parašyta pirmojo karantino metu. Ten net yra eilutės, iš kurių dauguma moterų tuoj pat atpažins tai. „Suspaudžia pirštai gretimus pirštus, kaip ženklus nelakuoto karantino“ –atpažįstat?! Beje tą pavasarį tikrai atrodė, kad vasaros nebus. Visomis to žodžio prasmėmis“, – prisiminusi karantiną intriguoja kūrėja.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
https://www.gustindecor.com
zaliasis regionas
lions
jazz
renginiai
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Šilalės artojas
Spotify
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti