Iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia į II turo debatusSpalio 15, 2020

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia į II turo debatus

Seimo rinkimų I ture savo balso likimo valiai nepaliko beveik pusė Lietuvos rinkėjų! Tačiau padaryta tik pusė darbo - lemiama kova laukia II Seimo rinkimų ture, kuriame varžysis du daugiausiai balsų surinkę kandidatai.

 

Kad galutinį sprendimą priimti būtų lengviau, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Tauragės vienmandatės apygardos II turo kandidatų į Seimą debatus. Debatai vyks 22 d., 18 val., Tauragės bendruomenių namuose. Debatuose dalyvaus abu į II turą patekę kandidatai: Lietuvos socialdemokratų kandidatas Darius Petrošius ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas Romualdas Vaitkus. Debatus moderuos 15min politikos aktualijų žurnalistė Roberta Tracevičiūtė.

 

„Antro rinkimų turo metu sumažėja ne tik pretenduojančiųjų į Seimo nario kėdę, bet ir rinkėjų aktyvumas. Tačiau būtent šis turas yra lemtingas. Todėl metas apsispręsti ir spalio 25 dieną į balsadėžę mesti savo kozirį, kad artėjančius 4 metus nesigailėtume. Visos kortos - mūsų rankose.”, - sako tinklo savanoris Eitas Rimkus.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, detalizuos savo prieš I rinkimų turą duotus pažadus.

 

„Žinau, ką renku“ - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus.

Politikos stebėsenos platformoje https://www.zinaukarenku.lt, kurioje kviečiami rinkėjai užduoti klausimus politikams! Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/821537788656659

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Tėvo diena
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti