Inovatyvus verslas: kokia kryptimi judėti?Rugsėjo 28, 2019

Inovatyvus verslas: kokia kryptimi judėti?

Visą savaitę Lietuvoje vykęs renginių ciklas „Inovacijų savaitė 2019“  rugsėjo 20 dieną į Tauragės bendruomenių namus sukvietė įvairių įstaigų atstovus, moksleivius, studentus ir verslininkus. Tauragės rajono savivaldybės administracijos organizuotame renginyje dalyvavo ir pranešimus pristatė Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Junevičius ir AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

 

Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Kęstutis Šetkus. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis pristatė temą "Pramonė 4.0 inovacijų iššūkiai pramonės įmonėse". Savo pranešime R.Dargis kalbėjo apie Lietuvos įmonių kapitalo prieinamumą mažose regionuose, pateikdamas statistiką apie materialines investicijas bei gamybinių pajėgumų panaudojimo lygį. Analizuodamas apdirbamosios pramonę, Robertas Dargis minėjo, kad tik 3,6 proc. nuo visų gamybos apimčių 2017 metais sudarė aukštos pridėtinės vertės produktai. Savo pranešime palietė tiek darbo rinką ir jos lankstumo svarbą ateities ekonomikai, tiek vis svarbesnį vaidmenį vaidinantį skaitmenizacijos procesą viešajame sektoriuje ir privačiame.

 

Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Junevičius pristatė temą "Inovatyvus verslas. Kokia kryptimi judėti". VšĮ Lietuvos inovacijų centras yra nepelno organizacija, teikianti inovacijų paramos paslaugas verslo įmonėms, mokslo ir studijų institucijoms, Lietuvos verslo asocijuotoms struktūroms ir verslo paramos organizacijoms. Pranešėjas savo pristatyme kalbėjo apie žiedinę ekonomiką ir jos teikiamą naudą įmonės. Didžiausią laiko dalį pranešėjas skyrė informacijai apie mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros naudą.

 

AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius Gintaras Bertašius skaitė pranešimą "Vilkyškių įmonės grupės naujoji inovatyvi gamykla Tauragės mieste". Savo pranešime Gintaras Bertašius kalbėjo apie savo patirtį po to, kai buvo pastatytas naujas automatizuotas fabrikas, pranešime buvo kalbėta apie inovacijų pritaikymą kuriant naujus produktus.

 

Tauragesradijas.Lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Panaktinėkim“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas
Stokker
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti