Išaiškintas padegimas ir sulaikytas pasišalinęs įtariamasisGegužės 12, 2021

Išaiškintas padegimas ir sulaikytas pasišalinęs įtariamasis

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per kelias valandas ne tik išaiškino padegimą, bet ir sulaikė įtariamą padegėją.

 

Vakar apie 22.00 val., Žemaičių Naumiestyje, ūkiniame pastate kilo gaisras. Atvykus policijos pareigūnams pastatas degė atvira liepsna. Pirminiais duomenimis įtariamas padegimas medinėje pastato pusėje, kurioje nebuvo įrengtos elektros instaliacijos. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d.

 

Aiškinantis įvykio aplinkybes buvo gautas pranešimas, kad vidurnaktį į Tauragės ligoninės Priėmimo - skubiosios pagalbos skyrių atvyko agresyvus ir neblaivus (2,04 prom.) 36 metų vyras. Nedelsiant buvo išsiųstos pajėgos tramdyti girto vairuotojo. Nuvykus paaiškėjo, kad tauragiškis yra apdegęs. Kilus pagrįstam įtarimui, kad asmuo gali būti susijęs su padegimu, jis buvo sulaikytas. Taip pat dėl vairavimo esant neblaiviam policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281¹ str. str. 1 d.

Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

 

  • Išaiškintas padegimas ir sulaikytas pasišalinęs įtariamasis
  • Išaiškintas padegimas ir sulaikytas pasišalinęs įtariamasis

Tauragės AVPK inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta
Komercinė fotografija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti