Išrinko populiariausią metų emociuką – lyderiauja jau ketvirtus metusVasario 20, 2023

Išrinko populiariausią metų emociuką – lyderiauja jau ketvirtus metus

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • 75 proc. žmonių kasdien bendraudami soc. tinkluose panaudoja bent 50 emociukų
  • Populiariausias 2022 metais buvo juoko su ašaromis emociukas – jis išrinktas populiariausiu jau ketvirtus metus iš eilės
  • Pernai metų kovą pasirodė daugiau kaip 30 naujų emociukų, tarp jų dažniausiai naudojamas buvo ašaras bandantis sulaikyti veidelis

 

Net 75 proc. žmonių bendraudami socialiniuose tinkluose kasdien panaudoja bent 50 emociukų, rodo tyrimai. Populiariausias jaustukas pasaulyje savo pozicijos neužleidžia jau ketvirtus metus. Visgi 2022 m. pradžioje pasirodęs emociukų atnaujinimas netruko pelnyti internautų simpatijų. Kokius veidelius savo emocijoms išreikšti pernai naudojome dažniausiai?

 

„2022 m. populiariausiu tapo juoko su ašaromis emociukas - ????. Kasmet sudaromas dažniausiai naudojamų emociukų reitingas padeda išsiaiškinti ne tik populiariausius interneto vartotojų pasirinkimus, bet ir atspindi praėjusių metų nuotaiką internete“, – pranešime žiniasklaidai sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

 

Populiariausiųjų penketukas

????emociukas populiariausiu išrinktas jau ketvirtus metus iš eilės. Šį jaustuką internautai naudoja norėdami išreikšti itin intensyvų juoką. Nors jauniausioji Z karta (18 – 24 m. amžiaus) internete šį emociuką pasmerkė kaip „išėjusį iš mados“, besijuokiantis veidelis išlieka populiariausias, o tai rodo, kad emociukus plačiai naudoja skirtingo amžiaus žmonės.

 

Populiariausių jaustukų sąraše toliau rikiuojasi garsiai verkiantis veidelis ????, raudona širdelė ❤️, stipriai besijuokiantis veidelis ???? ir ugnies emociukas ????.

 

„Nors didžiąją laiko dalį sąraše pirmavo juoko su ašaromis šypsenėlė, pernai ji buvo praradusi savo populiarumą dvejiems mėnesiams ir savo vietą užleido garsiai verkiančiam veideliui ????. Tačiau šis emociukas lyderiavo neilgai ir besijuokiantis veidelis įtvirtino savo populiarumą“, – pasakoja „Bitės Profas“.

 

Nauji emociukai netruko pelnyti simpatijų

2022 metų kovą pasirodė emociukų atnaujinimas, kuris pasipildė daugiau kaip 30 naujų šypsenėlių. Nors nuo naujų jaustukų pasirodymo nepraėjo nė metai, jie jau spėjo užkariauti internautų širdis. Tarp naujai išleistų šypsenėlių nugalėtoju tapo ašaras bandantis sulaikyti veidelis  .

Naujai išleistų populiariausių emociukų sąraše – širdelė iš rankų , tirpstantis , akis besidengiantis ir pagarbą atiduodantis veidukai .

 

„Ašaras bandančio sulaikyti veidelio sėkmę galėjo nulemti jo universalumas – jis naudojamas norint išreikšti sielvartą, dėkingumą, džiaugsmą. Šis emociukas padeda aiškiai išreikšti susigraudinimo iš džiaugsmo reakciją, pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas reaguojant tiek į didvyrišką poelgį, tiek į mielo kačiuko ar šuniuko vaizdo įrašą“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas M. Vrubliauskas.

 

 

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti