Įteikti pažymėjimai Tauragės miesto ir rajono seniūnaičiamsLapkričio 20, 2023

Įteikti pažymėjimai Tauragės miesto ir rajono seniūnaičiams

Lapkričio 15 dieną, Tauragės rajono savivaldybėje vykusios seniūnaičių pažymėjimų įteikimo šventės metu, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir vicemerė Andžela Jakienė pasveikino naujai išrinktus miesto ir rajono seniūnaičius. Palinkėjo jiems sėkmingų darbų, glaudaus bendradarbiavimo su seniūnais ir bendruomenėmis bei išreiškė lūkestį, kad artimiausiu metu seniūnaičių vaidmuo savivaldybės ir bendruomenių veikloje tik didės.

Tauragės miesto seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Kęstutis Paulikas (Aerodromo seniūnaitija)
* Jolita Krompcholcienė (Beržės seniūnaitija)
* Juozas Vitkus (Jovarų seniūnaitija)
* Ričardas Zakaras (Senamiesčio seniūnaitija)
* Rolanas Budrikas (Tarailių seniūnaitija)
* Ieva Macijauskienė (Žalgirių seniūnaitija)

Batakių seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Laura Sinkevičienė (Batakių seniūnaitija)
* Vaida Laugalienė (Eidintų seniūnaitija)
* Donatas Šeštokas (Norkiškės seniūnaitija)

Gaurės seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Edita Lobšienė (Baltrušaičių seniūnaitija)
* Eimantas Pocius (Eičių seniūnaitija)
* Gedeminas Ramoška (Gaurės seniūnaitija)
* Viktorija Andrikienė (Kunigiškių seniūnaitija)

Lauksargių seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Kęstutis Vaidilauskas (Griežpelkių seniūnaitija)
* Regina Mikaitienė (Lauksargių seniūnaitija)
* Vytautas Jonikaitis (Šakių seniūnaitija)

Mažonų seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Birutė Kaminskienė (Centro seniūnaitija)
* Rasa Laurinaitienė (Lomių seniūnaitija)
* Birutė Globienė (Norkaičių seniūnaitija)
* Sigitas Mėlinavičius (Pagramančio seniūnaitija)
* Dorota Ivanauskienė (Šakviečio seniūnaitija)

Skaudvilės seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Ilona Šaliutė (Adakavo seniūnaitija)
* Rūta Gerulienė (Skaudvilės miesto I seniūnaitija)
* Irma Ilginienė (Skaudvilės miesto II seniūnaitija)
* Aurelija Lėverienė (Trepų seniūnaitija)
* Violeta Razminienė (Vaidilų seniūnaitija)

Tauragės seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Kamilė Gendrolė (Dacijonų seniūnaitija)
* Albinas Stasiulis (Dapkiškių seniūnaitija)
* Audronė Kybartienė (Dauglaukio seniūnaitija)
* Vilija Ramančiuckienė (Juodpetrių seniūnaitija)
* Romutė Gavėnienė (Požerūnų seniūnaitija)
* Edvinas Stepaniukas (Tauragės Dvaro seniūnaitija)
* Rolandas Barakauskas (Taurų seniūnaitija)

Žygaičių seniūnijoje išrinkti seniūnaičiai:
* Jonas Abromas (Aukštupių seniūnaitija)
* Agnė Žebelienė (Būdviečių seniūnaitija)
* Genovaitė Strašinskienė (Draudenių seniūnaitija)
* Arvydas Laurinskas (Kęsčių seniūnaitija)
* Eimantas Eigirdas (Pryšmantų seniūnaitija)
* Simonas Paliokas (Sartininkų seniūnaitija)
* Karolis Beržinis (Skiržemės seniūnaitija)
* Irena Plauškienė (Šikšnių seniūnaitija)
* Ramūnas Marozas (Visbarų seniūnaitija)
* Elena Jucikienė (Žygaičių seniūnaitija)

 

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti