Jau galima įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninį bilietąRugsėjo 21, 2023

Jau galima įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninį bilietą

Nuo rugsėjo 11-osios jau galima įsigyti Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninį bilietą. Juo prekiaujama  Tauragės, Jurbarko, Šilalės autobusų stotyse, bibliotekų filialuose ir Pagėgių savivaldybės seniūnijose. Tai vienas iš būdų, kuris padės saugoti gamtą - el. bilieto naudojimas mobiliojoje programėlėje „Skenuok ir važiuok“. Diegiant naujoves bus taikomas ir pereinamasis laikotarpis, todėl įsigijus metinį elektroninį bilietą iki 2023 m. pabaigos Tauragės regiono viešuoju transportu galėsite keliauti net iki 2024 m. gruodžio 31 d.

Apie Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninį bilietą kalbamės su Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ direktore Gaiva Mačiulaitiene.

„Atėjo diena, kai visos savivaldybės priėmė sprendimą dėl elektroninio bilieto kainos, džiaugiamės, priimtu visų Tauragės regiono savivaldybių bendru sprendimu ir sudarytomis sąlygomis keliauti neribotai visame regione. Daugeliui gyventojų jau kyla klausimai dėl Tauragės regiono viešojo transporto elektroninio bilieto sistemos, jie domisi, kokia bus kaina ir nori įsigyti elektroninį bilietą, tad kviečiame visus sekti komunikacines naujienas apie įdiegiamas naujoves“,- teigia Viešosios įstaigos „Žaliasis regionas“ direktorė Gaiva Mačiulaitienė.

Tauragės regiono savivaldybių tarybos priėmė sprendimus ir patvirtino, kad nuo 2023 m. spalio 1 d. Tauragės regiono viešojo transporto sistemos elektroninio bilieto kainos yra: metinis bilietas (365 d.) - 12 Eur, pusės metų (180 d.) - 8 Eur, mėnesinis (30 d.) - 2 Eur.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Paros įvykių suvestinė /kartojimas/
Naujametinis koncertas
https://www.gustindecor.com
renginiai
Spotify
lions
jazz
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Šilalės artojas
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
taurage2023.lt

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti