Jaunimo kūrybinė stovykla „Apversta Tauragė“. Čia susipina muzika, menas, teatras ir kinasBirželio 21, 2025

Jaunimo kūrybinė stovykla „Apversta Tauragė“. Čia susipina muzika, menas, teatras ir kinas

Tauragės kultūros centras kviečia į išskirtinį renginį – jaunimo kūrybinės stovyklos „Apversta Tauragė“ rezultatų premjerą. Birželio 25 d. 18 val. Tauragės kultūros centro scenoje žiūrovai išvys jaunuolių sukurtą trumpametražį filmą ir spektaklį, kurių pagrindas – jų pačių išgyvenimai, patirtys, baimės ir svajonės.

Studijos svečiai – stovyklos lektoriai, aktoriai broliai Aidas ir Arnas Ašmonai ir Tauragės kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Inga Tubutytė. Pokalbis apie teatrą, jaunimo kūrybinę stovyklą ir kuriamą trumpametražį filmą ir spektaklį. Kalbino Titas Šimkevičius.

 

Kūrybinės stovyklos „Apversta Tauragė“ tikslas – mažinti vaikų ir jaunimo kultūrinio patyrimo stoką, suteikiant jiems galimybę kurti ir išreikšti save per meną. Projekto idėja gimė 2024 m. rudenį ir 2025 m. pavasarį virto realybe. Iki stovyklos pradžios įvyko keturi pasiruošiamieji susitikimai, kuriuose kartu su lektoriais buvo kuriami personažai, rašomi scenarijai ir formuojama meninė koncepcija.

 

Prieš prasidedant stovyklai, vyko 4 susitikimai su lektoriais bei jaunimu. Išgryninta trumpametražio filmo ir spektaklio idėja, pasirinkti personažai, aprašyti jų charakteriai. Intensyvioje 7 dienų stovykloje (2025 m. birželio 18 d. – 25 d.) jaunimas kartu su profesionalų komanda sukurs trumpametražį filmą ir pastatys spektaklį. Su dalyviais dirba režisieriai Aidas Ašmonas (filmas), Arnas Ašmonas, Rima Bandzinaitė-Latožienė ir Soneta Blankaitė (spektaklis), filmavimo komanda „AP MEDIA“, o kūrybinį procesą koordinuoja kultūrinių renginių organizatorė Inga Tubutytė.

 

Ši stovykla išskirtinė tuo, kad nėra orientuota į poilsį – tai intensyvi kūrybinė laboratorija, kurioje dirbama iš širdies. Dalyvauja jaunimas iš Tauragės ir Jurbarko. Tauragės kultūros centras džiaugiasi jų motyvacija ir tikisi, kad sukurtas turinys pasieks ir kitus miestus bei miestelius rudenį vyksiančiose išvykose.

Tauragės kultūros centras
Birželio 25 d., 18:00 val.
Trumpametražio filmo ir spektaklio „Apversta Tauragė“ premjera
Įėjimas – nemokamas.

Projekto organizatorius Tauragės kultūros centras. Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Tauragės rajono savivaldybė.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Taip pat skaitykite

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Tauragės radijo“ žinios
https://medijufondas.lrv.lt/lt/
https://taurageszinios.lt/
http://www.tauragejazz.lt
https://www.bijotai.lt
Šilalės artojas
taurages unija
Spotify
renginiai
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti