Jovani ir Jurijus suvienijo jėgas: pristato vasara alsuojantį kūrinį ir jo vaizdo klipą (video)Gegužės 5, 2023

Jovani ir Jurijus suvienijo jėgas: pristato vasara alsuojantį kūrinį ir jo vaizdo klipą (video)

Vienas geriausių šalies DJ Jonas Nainys – Jovani ir neseniai į sceną po kūrybinės pertraukos sugrįžęs žinomas atlikėjas Jurijus Veklenko suvienijo jėgas. Šiandien kūrėjai pristato visai neseniai Jurijaus pristato kūrinio „Saulė pakylą“ remiksą, o kartu ir su daugybe gerbėjų nufilmuotą vaizdo klipą.

 

„Laikau Joną vienu geriausių mūsų šalies DJ, todėl šis bendradarbiavimas labai malonus ir džiuginantis. Rezultatas, kurį pavyko pasiekti neabejotinai vertas klausytojų grojaraščių. Tikiu, kad klausantis šios kūrinio versijos mintimis pavyks nusikelti į vasarą ir tas nostalgiškai šiltas dienas“, – džiaugiasi Jurijus.

 

Po kūrybinės pertraukos sugrįžęs atlikėjas džiaugiasi, kad studijoje praleistas laikas atnešė daug vaisių, kuriais dabar ir norisi dalytis su klausytojais.

 

 

„Žinau, kad jeigu būčiau nepadaręs pertraukos – dabar nesimėgaučiau rezultatu. Galbūt vieniems to reikia, kitiems nereikia, bet mano atveju tai buvo neišvengiama. Labai nekantrauju pristatyti ir kitus kūrinius“, – intriguoja kūrėjas.

 

DJ Jovani sukurti remiksą kūriniui „Saulė pakyla“ kilo iš karto, tik išgirdus originalią kūrinio versiją. Pasak J. Nainio, tai puikiai tiks vasarai, o ypatingai festivaliams, kurių atlikėjo koncertų grafike – ne vienas.

 

„Išgirdau originalią versiją ir iškart galvoje gimė remikso versija. Man šis kūrinys asocijuojasi su vasara ir dideliais renginiais. Šią vasarą grosiu labai daug festivalių ir šis remiksas skambės labai garsiai“, – teigia remikso idėjos autorius.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
dalyvaujamojo biudzeto projektams
gustin
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
renginiai
Spotify
Šilalės artojas
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti