„JUOKIS - 2024“  TauragėjeKovo 18, 2024

„JUOKIS - 2024“ Tauragėje

Balandžio 7 d., sekmadienį, 14 val. Tauragės kultūros rūmuose bus tikrai linksma - čia vyks  humoro grupių šventė „JUOKIS - 2024“. Naujas programas rodys  penki humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Žemaitijos.  

 

Aukštaitijai  atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš  Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Scenoje jie ištars „Važiuojam! „– kvies net ir sunkiausiose situacijose neprarasti vilties, pašieps žmonių susvetimėjimą ir sumaterialėjimą, netikusius tarpusavio santykius, prisirišimą prie naujų technologijų. Šeduviškiai visada žavi raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.

 

Žemaičių  garbę  gins du kolektyvai iš Klaipėdos rajono. GRYČIA iš Veiviržėnų (vadovė Eugenija Selskienė) programoje „Reikia naujovių“ tikins, kad provincijos žmogui būtina atnaujinti ne tik žemės ūkio techniką, bet ir mąstymą. SKARDIS iš Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė) juoksis, kad dabar vyksta „Viskas per nuotolį“ – ir gydymas, ir valdžios aferos, ir apgaulės, ir vagystės,  ir netgi ... meilė. VIEDARAS iš Pagėgių r, Natkiškių (vadovė Rasa Armonienė)  rodys „Gaspadinių šou“ -  pašieps   TV kulinarines laidas, amžinas žmogaus ydas ir silpnybes.  Atvelykio nuotaiką smagiomis  dainomis  kels TRYS LOKIAI iš Telšių r. Nevarėnų. Tai puikūs artistai ir dainininkai Martynas Miliauskas (vadovas ), Albinas Šmukšta ir Stanislovas Grigalauskas.

Šventės programą paįvairins  humoristas Vaclovas Vičius  iš Vilniaus, kuris dovanos ironiškų epigramų puokštę. Bilietai: www.ticketmarket.lt ir Tauragės kultūros centro kasoje.

 

 

 

 

 

Pranešimas spaudai

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Aktualijų laida „Mūsų savivalda“ /kartojimas/
http://www.moto-way.lt/
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti