Jurbarko ir Smalininkų padangėje papūtė „Nauji vėjai“Liepos 10, 2019

Jurbarko ir Smalininkų padangėje papūtė „Nauji vėjai“

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje nuo liepos 1 iki 7 dienos šurmuliavo Jurbarko kultūros centro organizuota džiazo muzikos stovykla „Nauji vėjai 2019“, sukvietusi ne tik muzikuojantį Jurbarko krašto jaunimą, bet ir visus, besidominčius šia muzikos srove. Kaip sakė stovyklos sumanytojai, Jurbarko kultūros centro vokalinės instrumentinės studijos „Jada“ vadovas Gytis Gvozdas ir koncertmeisteris Vytis Binkauskas, stovyklos tikslas buvo skatinti susidomėjimą džiazo muzika Jurbarko rajone, tobulinti vietos muzikantų atlikimo kompetencijas bei vienyti įvairaus amžiaus atlikėjus.

 

Tai – jau antroji Gyčio ir Vyčio organizuota stovykla. 2018 m. vykusi estrados ir džiazo muzikos stovykla „Nauji vėjai“, taip pat sulaukė didelio būrio jaunimo ir suaugusiųjų, o ją vainikavo įspūdingi koncertai Jurbarke ir Smalininkuose. Šiais metais stovykloje dalyvavę profesionalūs muzikantai, mokytojai Adomas Bitinas, Vytautas Bložė, Viačeslav Krasnopiorov, Julija Rušinskytė, Albinas Gražulis suteikė galimybę tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems Jurbarko krašto gyventojams – mėgėjams ir profesionalams – susipažinti su naujausiomis grojimo metodikomis, tobulinti atlikimo techniką.

 

Stovykloje buvo ne tik rimtai ir sunkiai dirbama, bet ir pramogaujama: stovyklautojai sportavo, lankėsi Smalininkų kartodrome, stebėjo Izraelio kino kūrėjų filmą „Buvau kadaise“ bei kitaip linksmai leido laiką. Na, o jau turimas bei stovyklos metu įgytas kompetencijas bei žinias jos dalyviai plačiajai publikai pademonstravo dviejuose koncertuose: liepos 5-ąją – Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje, o liepos 6-ąją – Jurbarko Dvaro parke.

 

Žiūrovus žavėjo būgnininkų atlikti afrikietiški ritmai ir visi nuostabūs vokalinės instrumentinės studijos „Jada“ muzikantai bei solistės Augustė Pocevičiūtė ir Viltė Makevičiūtė. Koncerte Jurbarke prie stovyklautojų prisijungė ir svečiai – Jurbarko bardų klubo nariai, atlikėja Morta Čepaitė ir grupė „Interplay“.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kultūros publicistinės laidos „Ant rubežiaus“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti