Jurbarko liaudiškų šokių studijai „Nemunėlis“  įteikta „Aukso paukštė“Balandžio 15, 2019

Jurbarko liaudiškų šokių studijai „Nemunėlis“ įteikta „Aukso paukštė“

Balandžio 13-ąją Jurbarko kultūros centre viešpatavo džiugus sujudimas: čia rinkosi tautiniais rūbais pasipuošę liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ šokėjai, jų šeimų nariai, artimieji, draugai ir visi, norintys pasveikinti „Nemunėlį“ ir jo vadovę Jolantą Telišauskienę su garbingu apdovanojimu – Lietuvos nacionalinio kultūros centro įteikiama „Aukso paukšte“ nominacijoje „Geriausia liaudiškų šokių studija ir vadovas“.


Pavasariu alsuojančią sceną renginio vedėjai – kultūrinių renginių organizatorius Gintaras Zareckas ir buvusi „Nemunėlio“ šokėja Arijana Zairienė – puošė inkilėliais, vis kviesdami sugrįžti paukščius, tarp kurių, jie tikėjosi, bus ir Aukso paukštė. Aukso paukštę į sceną linksmais tautiniais šokiais kvietė ir  visų studijos grupių, o jų „Nemunėlyje“ yra net keturios (jaunučiai, jauniai, jaunimas ir vyresnieji), šokėjai.


Gražiausių šokių pynių prišauktą „Aukso paukštę“ kolektyvo vadovei įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro mėgėjų meninės kūrybos skyriaus choreografijos specialistės Živilė Adomaitienė ir Gražina Kasparavičiūtė. Sveikindamos „Nemunėlį“ choreografės priminė, kad „Aukso paukštė“ 2007 metais jau buvo atskridusi į šį kolektyvą – tuomet ją gavo „Nemunėlio“ vyresniųjų grupė, ir kad labai džiugu, jog kolektyvas neužmigo ant laurų, o savo profesionalumo ir aktyvumo dėka pelnė dar vieną tokį apdovanojimą.

 

Po to sceną užliejo sveikintojų banga. „Nemunėlį“ ir jo puikią vadovę sveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko kultūros centro direktorė Aida Bliundžiuvaitienė, ankstesnių kartų „Nemunėlio“ šokėjai, visi šio nuostabaus kolektyvo draugai ir gerbėjai.


Džiaugsmas dėl apdovanojimo maišėsi ir su liūdesio akimirkomis, nes „Nemunėlio“ vadovė koncerto pabaigoje atsisveikino su studijos jaunimo grupės šokėjais, tais, kurie daug metų buvo kolektyvo dalimi, o dabar, baigę gimnaziją, „Aukso paukštės“ palydėti išskrenda į platųjį pasaulį. Džiaugdamiesi apdovanojimu, linkime „Nemunėlio“ šokėjams ir jų vadovei laisvo ir nevaržomo kūrybos polėkio, trankių šokių, įspūdingų koncertų, įveikti naujus iššūkius ir pasiekti svaiginančias aukštumas...

Daugiau nuotraukų žr. čia.

 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Ryto programa „Labas rytas! Geras rytas!“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Onija Vaga
Sweet Express
COVID-19
Lions
http://www.repulsus.lt/

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti