Jurbarko rajone užfiksuoti du Covid-19 infekcijos atvejai, vienas asmuo mirėSpalio 13, 2020

Jurbarko rajone užfiksuoti du Covid-19 infekcijos atvejai, vienas asmuo mirė

Spalio 13 d. koronaviruso (COVID-19 liga) infekcija patvirtinta dviem rajono gyventojams. Pirmasis nustatytas, kai asmuo pajutęs peršalimo simptomus kreipėsi į  Jurbarko ligoninės priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Jam atliktas tyrimas, kurio atsakymas buvo teigiamas. Užsikrėtimas siejamas su praėjusių dviejų savaičių protrūkiais Jurbarko ligoninėje, nes asmuo turėjo kontaktą su ten gydytais užsikrėtusiais pacientais.

Antras atvejis taip pat nustatytas į VšĮ Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių atvykusiam asmeniui. Dėl kitų ligų atvykusiam asmeniui atliktas testas parodė užsikrėtimą COVID-19 infekcija. Tai besimptomis atvejis. Kur asmuo užsikrėtė nėra aišku, paskutiniu metu laiką leido namuose su šeima.

 

(atnaujinta 14.55 val.)

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius (toliau – NVSC Jurbarko skyrius) informuoja, kad Kauno klinikinėje ligoninėje vakar (spalio 13 d.) dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeltų komplikacijų mirė Jurbarko miesto gyventojas. Š. m. spalio 10 d. asmuo VšĮ Jurbarko rajono pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo atvežtas į VšĮ  Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių dėl išsivysčiusio kvėpavimo nepakankamumo. Miręs asmuo buvo vyresnis nei 90 metų amžiaus, turėjo gretutinių ligų.

 

Šiuo metu Jurbarko rajono savivaldybėje nėra registruota naujų COVID-19 ligos židinių. NVSC Jurbarko skyriaus šiandienos pateiktais duomenimis mūsų rajone saviizoliacijoje yra 156 asmenys, iš jų – 60 asmenų Jurbarko mieste. NVSC vertinimu, mirštamumas nuo koronaviruso Lietuvoje išlieka nedidelis. Vis dėl to gyventojai raginami išlikti budrūs, ypač jei jie ar jų artimieji priklauso rizikos grupei ir serga lėtinėmis ligomis.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro muzika“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Onija Vaga
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
KC virtualus turas

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti