Jurga: „Džiaugiuosi kiekviena „Not Perfect“ koncertų akimirkaKovo 22, 2018

Jurga: „Džiaugiuosi kiekviena „Not Perfect“ koncertų akimirka"

Savo naujausią albumą „Not Perfect“ pristatanti Jurga šį savaitgalį surengs baigiamuosius turo koncertus Klaipėdoje ir Palangoje. Pasak dainininkės, nors jai labai smagu keliauti su naujo albumo dainomis, labiausiai kelionėse ją pradžiugino turo metu sutikti žmonės.

 

„Džiaugiuosi kiekviena „Not Perfect“ koncertų akimirka – jos priartina prie publikos ir kartu padeda geriau pažinti save. Iš publikos patyriau, kad ji jaučiasi taip pat – man tai pats geriausias komplimentas“, – jausmais dalinasi Jurga.

 

Panevėžio žiūrovams dainininkė dėkinga už užduotą puikų toną turo pradžiai, Vilniuje Jurgą pradžiugino koncerte apsilankę kolegos muzikantai iš kitų grupių, Birštone publika sužavėjo maksimaliu palaikymu, Kaune nustebino nuoširdus žiūrovo siurprizas scenoje. „Šiltai džiaugiuosi Tado, vieno iš žiūrovų Kaune, koncerto metu nuo scenos skėlusio savo „Not Perfect“ manifestą, drąsa“, – sako Jurga.

 

https://www.youtube.com/watch?v=T6ZtdVX8jI4&feature=youtu.be

 

Pasak jos, turo „Not Perfect“ koncertuose programa paruošta taip, kad pirmoje dalyje publika galėtų pailsėti, įsiklausyti, o antroje dalyje atsipalaiduoti ir pašokti. Koncertuose žiūrovai gali mėgautis nuo naujausio albumo dainų „Reikalingi“, „Bro“, „No Pain No Gain“, niekur neišleista „Dance“ iki didžiausių hitų „Aukso pieva“, „Rykliai ir vilkolakiai“, „Instrukcija“, „Saulė vandeny“, „Nebijok“. Atkurtos valstybės šimtmečio proga koncerto programoje visuomet ypatingai nuskamba „Laisvė“.

 

Šį penktadienį, kovo 23 dieną, Jurga su grupe pasirodys Klaipėdoje, gyvos muzikos klube „Jazzpilis“, o šeštadienį, kovo 24 dieną, turą baigs Palangoje, muzikos klube „Vandenis“.

 

„Su nekantrumu laukiu susipažinimo su išgirta „Jazzpilio“ publika ir pergalingo turo finalo gimtojoje Palangoje“, – šypsosi Jurga. Panašu, kad jos turas baigsis anšlaginiais pasirodymais – jau dabar Klaipėdoje į koncertą yra likę vos keli stovimi bilietai, neabejojama, kad bilietų neliks ir į Palangos koncertą.

 

Septintasis dainininkės albumas „Not Perfect“ pasirodė praėjusiais metais ir Jurgos vardą šių metų pradžioje įrašė tarp M.A.M.A. nominantų. Labiausiai šis albumas žinomas iš kūrinių „Bro“ ir „Reikalingi“. Albumą „Not Perfect“ galima rasti svetainėje buymusic.lt, skaitmeninėse platformose, muzikos parduotuvėse, nuo kitos savaitės „Maxima“ prekybos centruose ir „Pegaso“ knygynuose.

 

 

 

Tauragės Radijo inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
„Vakaro pasakaitė“ /kartojimas/
Neda, Ditkovskis, Monologai
Onija Vaga
Lions
Atvira Tauragė
Repulsus veterijarijos vaistinė

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti