Jurijus Veklenko pristato naują kūrinį „Gyventi mylėti“: norėjau kiek įmanoma labiau atitolti nuo savo įprasto stiliaus (video)Rugsėjo 27, 2023

Jurijus Veklenko pristato naują kūrinį „Gyventi mylėti“: norėjau kiek įmanoma labiau atitolti nuo savo įprasto stiliaus (video)

Su muzikinėmis naujienomis sugrįžtantis atlikėjas Jurijus Veklenko, praėjusią vasarą kartu su DJ Jovani pristatęs bendrą darbą – kūrinį „Saulė pakyla“, šiandien pristato naują dainą. „Gyventi mylėti“ – taip gerai žinomas dainų kūrėjas pavadino šiandienos premjerą, kurioje, pasak jo paties, norėjosi sukurti dainą, kurią išgirdus ir pačiam norėtųsi judėti.

 

Šiuo metu intensyviai įrašų studijoje besidarbuojantis kūrėjas atviras – po tam tikros muzikinės pertraukos buvo geras sugrįžti į studiją ir realizuoti naujas idėjas. Jau greitai Jurijus pristatys ir savo albumą, kuriame nuguls naujausios dainos.

 

„Rašydamas naujas dainas norėjau kiek įmanoma labiau atitolti nuo savo įprasto stiliaus ir pasinerti į paprastumą, nes juk jame ir slypi visas grožis!“, – atvirauja dainininkas.

 

 

Šiandien Jurijus pristato kartu su žinomu prodiuseriu Faustu Venckumi sukurtą dainą „Gyventi mylėti“. Pasak kūrėjo, čia sudėti du svarbiausi žmogaus dalykai – gyvenimas ir meilė, būtent tai ir pasufleravo kūrinio pavadinimą.

 

„Gyventi, o ne egzistuoti, mylėti tai, ką darai – o ne kankintis kasdienybėje. Apie tai būtent ši daina – du svarbiausi dalykai – gyventi ir mylėti! Savaime aišku, kad joje susipynė ir šiokie tokie romantikos elementai. Labiausiai norėjau dainos, kurią atliekant mano paties kūnas judėtų ir pačiam būtų smagu! Greitas tempas, paprastumas ir nenuginčijama tiesa apie du svarbiausius dalykus gyvenime šią daina išskiria nuo kitų“, – tvirtina atlikėjas.

 

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
http://www.moto-way.lt/
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti