Kaip Lietuvoje jaučiasi iš tolimojo Ekvadoro atvykęs Yosef Hermosa?Rugsėjo 23, 2022

Kaip Lietuvoje jaučiasi iš tolimojo Ekvadoro atvykęs Yosef Hermosa?

Yosef Hermosa 2019 metais atvyko iš Ekvadoro, studijuoja Kauno technologijos universitete. Jis pratęs prie nuostabos, kokį galą veikia tokioje tolybėje. Yosefas didžiulis krepšinio fanas, viską žino apie Lietuvos krepšinį, bet vis dar nesiryžo paragauti šaltibarščių.

Būkim pažįstami su Josefu iš tolimojo Ekvadoro!

 

„Norėjau studijuoti užsienyje, o pasirinkimas buvo tarp Portugalijos ir Lietuvos. Aaš labai myliu krepšinį, ir žinojau, kad tai sportas numeris vienas Lietuvoje. Aš žinau Lietuvos krepšinio istoriją, žinau Žalgirį, ir man tai labai patinka. Tad, kai KTU atsakė pirmiau nei Portugalijos universitetas, tad nusprendžiau važiuoti.“ – savo atvykimo į Lietuvą istoriją pasakoja Yosef Hermosa. Lietuvoje jis studijuoja viešąjį administravimą, galvoja apie tolesnes studijas susijusias su migracijos tema.

Į Lietuvą iš saulėto Ekvadoro Yosefas atvyko žiemą, tad pirmas įspūdis pritrenkė – pilka ir šalta: „Negaliu sakyti, kad man nepatiko, bet tai buvo kažkas visiškai kito, ko niekad nebuvau matęs.“

Kitas įspūdis buvo žmonės, kurie toli gražu nepuolė į glėbį sutikę Yosefą gatvėje: „Lietuviai pradžioje gana šalti, bet kai tu juos pažįsti, jie nuostabūs  žmonės, aš turiu daug draugų Lietuvoje, pradžioje jie buvo uždari, šalti, bet kai tu su jais praleidi kažkiek laiko ir jie tavimi pasitiki, tai visiškai pasikeičia.“

Lietuviškas maistas Yosefui labai patinka, patiekalai iš bulvių puikūs, bet šaltibarščių paragauti dar nesiryžo. Sako, spalva labai jau keista.

Jeigu nepasiliks Lietuvoje, ekvadorietis labiausiai pasiges krepšinio varžybų atmosferos ir sniego, kurio ekvadore nebūna, kaip ir keturių metų laikų.

Klausykite plačiau pokalbį su Yosef Hermosa.

 

Tauragesradijas.lt inform.

 

Projektas yra bendrai finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų.

Laidos partneriai: Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras ir Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondas.

Tauragesradijas.lt inform.

Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti