Kalėdinę dainą pristatantys „2 Donatai“ ragina likti namuose: „Šventės vis tiek ateis“ (video)Gruodžio 16, 2020

Kalėdinę dainą pristatantys „2 Donatai“ ragina likti namuose: „Šventės vis tiek ateis“ (video)

Grupės „2 Donatai“ nariai pripažįsta, kad niekada negalvojo, jog kasmetinį švenčių laukimą gali lydėti pasaulinės krizės ir aplinkui vyraujantis nerimas. Tačiau kaip ir daugelis kitų, Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius ragina į situaciją žvelgti kuo ramiau ir ieškoti džiaugsmo bei ramybės šeimoje, o ką tik išleidę šventinį kūrinį „Kalėdos į namus“ nori priminti, kad teigimas emocijas galime kurti patys.

 

Naujai atrasti dalykai ir kūrybinės dirbtuvės Karolio namuose.

 

„Turbūt daugelis sutiks, kad namuose esant vaikams Kalėdų laukimas tampa dar turiningesnis, o kai greta to atsiranda ir daug laisvo laiko realizuoti visas idėjas – tuomet belieka tik mėgautis laiku. Mūsų šeima jau kuris laikas rytus pasitinka su kalėdinėmis dainomis, o namų kampai ir žaliaskarė eglė yra puošiama mūsų pačių gamintomis dekoracijomis. Dar vienas svarbus dienos ritualas – kalėdinė vakaro pasaka vaikams. Turint tokią dienos rutiną neįmanoma nepajusti šventinės nuotaikos, o kartu ir supranti, kad Kalėdas ir jų nuotaiką tikrai sukuriame tik mes patys”, - pasakoja K. Akulavičius

 

Tuo tarpu Donatas Čižauskas sako, kad Kalėdų įžiebimas namuose tapo svarbiausiu metų įvykiu.

 

„Tokio gruodžio ir tokio laukimo dar neteko patirti. Tačiau yra kita medalio pusė. Susikurtos veiklos, užsiėmimai namuose – tai tarsi pirmieji kartai, kuriems seniau tiesiog neatrasdavau laiko. Savo namuose šventinę nuotaiką palaikome įvairiausiais filmais apie Kalėdas, tačiau kai turi tiek laiko, tada supranti, kad galbūt ir tų filmų nėra tiek daug. Na, o metų įvykį paskelbėme eglutės įžiebimą, kuris prisipažinsiu džiugino ne tik dukrą“, - pasakoja Donatas.

 

 

„Suprantame, kad šis laikotarpis yra keistas, neįprastas ir neramus, tačiau šventės vistiek ateis ir tik nuo mūsų pačių priklauso, kokia nuotaika mes jas pasitiksime. Todėl norime paraginti ir įkvėpti žmones šiuo laikotarpiu nurimti, džiaugtis savo pačių artimiausių žmonių draugija ir pajusti tą šventinę nuotaiką. Siunčiame kiekvienam optimizmo ir šventinę nuotaiką į namus. Ir svarbiausias dalykas, kurį norime priminti – likte namuose ir kiekvienas elkimės atsakingai dėl mūsų visų sveikesnio rytojaus“, - ragina Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius.

 

Tauragesradijas.lt inform.

+370 446 64060 Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Aktualijų laida „Mūsų savivalda“
Spaudos Radijo ir Televizijos fondas
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą“
Dronas
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija
Onija
Tauragės žinios
Tauragės žinios
Bajorsta

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti