Kartvelo Davit nuotykiai Kaune: Su „Lietuvos ryto“ kepuraite atsidūrė Kaune ir iškart sužinojo kas yra „Žalgiris“Rugsėjo 17, 2022

Kartvelo Davit nuotykiai Kaune: Su „Lietuvos ryto“ kepuraite atsidūrė Kaune ir iškart sužinojo kas yra „Žalgiris“

Kartvelas Davit Kldiashvili į Lietuvą atvyko prieš septynerius metus. Per pusantrų metų išmoko lietuvių kalbą ir galiausiai net surado vietą Lietuvos scenoje. O po septynerių metų išlaikė ne tik lietuvių kalbos, bet ir Lietuvos Konstitucijos egzaminus.
Į Lietuvą Davit pakliuvo atsitiktinai – draugai pakvietė į Lietuvos kalbos ir kultūros centrą, kur Nepriklausomybės dieną viešėjo atstovai iš Lietuvos ir pakvietė studijuoti Kaune
„Net nepagalvojau nieko, tai pasakiau, kad varau“, – sako Davit.

 

Geri santykiai tarp Lietuvos ir Sakartvelo Davitui buvo siurprizas, nes nebuvo namuose daug girdėjęs apie Lietuvą. Tad draugiškas priėmimas buvo labai džiugus.
„Kaip mano draugė pajuokavo, „gerai, kad mes ne kaimynai“, – juokėsi Davit.
Nors santykiai su lietuviais puikūs, bet be kuriozų neapsiėjo. Pirmas apsilankymas buvo Vilniuje ir ten gavo dovanų „Lietuvos ryto“ kepuraitę, kuria norėdamas parodyti pagarbą Lietuvos krepšiniui iškart ir pasipuošė Kauno kolegijoje.
„Iškart sužinojau kas yra Kaunas ir kas yra Žalgiris.“ – juokiasi kartvelas.
„Jeigu tu nori čia be problemų gyventi, šitos kepurės nesidėk“ priėjęs labai mandagiai pasakė jaunuolis“, – linksmai pamoką prisimena D.Kldiašvili.

 

Bendrauti su žmonėmis čia teko mokytis, suprasti, kad ne iš pirmo žodžio durys atsiveria, tačiau po kelinto pokalbio viskas klostosi puikiai.
„Pas mus Gruzijoj iš karto einama prie stalo ir sako, kad prie stalo lengviau susipažint.“ – bendravimo pamokas aiškina Davit.
Mamą Lietuvoje Davit’ui atstoja Hana Šumilaitė, su kuria susipažino, pradėjo bendrauti, pradėjo kartu organizuoti Sakartvelo teatrų gastroles ir galiausiai pats atsidūrė Lietuvos scenoje.
Daugiau Davit Kldiašvili nuotykių Lietuvoje klausykite pokalbį!

Tauragesradijas.lt inform.

 

Projektas yra bendrai finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo 2014-2020 metų nacionalinės programos lėšų.

Laidos partneriai: Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras ir Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondas.

  • Kartvelo Davit nuotykiai Kaune: Su „Lietuvos ryto“ kepuraite atsidūrė Kaune ir iškart sužinojo kas yra „Žalgiris“
  • Kartvelo Davit nuotykiai Kaune: Su „Lietuvos ryto“ kepuraite atsidūrė Kaune ir iškart sužinojo kas yra „Žalgiris“
  • Kartvelo Davit nuotykiai Kaune: Su „Lietuvos ryto“ kepuraite atsidūrė Kaune ir iškart sužinojo kas yra „Žalgiris“
Užduokite klausimą Klausyti internetu
Šiuo metu
Kredito unija
Tauragės zžinios
www.tauragejazz.lt
Šilalės artojas
renginiai
https://www.youtube.com/user/tauragesradijas/featured
Spotify
lions
https://play.google.com/store/search?q=taurages%20radijas&c=apps&hl=en
Komercinė fotografija
Lietuvos Regioninių Radijo Stočių Asociacija

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Prenumeruoti